Вівторок
30.10.2012
Тепер компанія націлена на активний самостійний розвиток
 

Мережа магазинів товарів для дому під ТМ JYSK охоплює нині 2 тисячі роздрібних точок у 34 країнах світу. На українському ринку бренд з'явився у 2004 році. Тепер на території України функціонує 10 магазинів. Всіх їх компанія вирішила викупити у свого франчайзі. "Можемо відзначити, що в подальшому в Україні JYSK Nordic не планує застосовувати франчайзингову схему роботи, - стверджує виконавчий директор "ЮСК-Україна" Євген Іваниця. - Але, взагалі, франчайзинг використовується в деяких країнах. Наприклад, у Гренландії, на Фарерських островах тощо".

Сьогодні JYSK Nordic вбачає великий потенціал в українському ринку. В найближчі два роки компанія запланувала відкрити ще 15-20 магазинів. "Україна завжди була і буде однією з найбільших країн Європи як за площею, так і за кількістю населення. JYSK - це транснаціональна компанія, яка, по природі своїй, не може не бути зацікавленою в охопленні ринку України, - стверджує Євген Іваниця. - Те, що JYSK та, власне, й інші основні європейські гравці були відсутні на ринку товарів для дому в Україні раніше, може бути пояснено, в першу чергу, непрозорістю самого ринку, законодавством та дотриманням правил гри всіма суб’єктами. Вихід JYSK на ринок України є індикатором того, що провідна міжнародна компанія вірить, в те, що тут можна будувати чесний і прозорий бізнес".


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується