26.10.2012

Burger King: російський субфранчайзинг замість українського дебюту?

Незабаром "Бургер Рус" може почати розвиток субфранчайзингової мережі в Росії

Вже за півроку компанія Burger King Russia, яка займається розвитком мережі Burger King на території РФ, може розпочати переговори з потенційними субфранчайзі. Хоча зараз більш пріоритетним для компанії є розвиток власної мережі. Про це на прес-конференції повідомив генеральний директор компанії "Бургер Рус" Дмитро Медовий. Крім цього спікер зазначив, що вже сьогодні компанія отримує велику кількість запитів від зацікавлених підприємців з регіонів.

Burger King

Мережа Burger King нараховує більше 12,6 тисячі точок в 86 країнах світу і є другою найбільшою мережею ресторанів швидкого обслуговування в світі.

Американські фаст-фуди Burger King представлені на території РФ 70 ресторанами, які щодня обслуговують близько 40 тисяч чоловік. Проте вже найближчим часом компанія запланувала розширити мережу ще на кілька сотень. Зробити це, не залучаючи франчайзі, буде доволі складно. Тому субфранчайзинг Burger King в Росії повністю відповідає експансіоністській стратегії фаст-фудівського гіганта.

Однак Росія - не єдина країна, на яку розповсюджуються ексклюзивні права Burger King Russia. Відомо, що восени 2011 року компанія Burger King зареєструвала в Україні свої логотипи: торговельні марки Burger King, Бургер Кінг, Зроби по-своему, Дім Воппера, Home of the Whopper. Як повідомило тоді видання "Комерсант-Україна", компанія вела переговори про передачу прав на розвиток бізнесу з власниками мережі кав'ярень "Шоколадниця". Розвивати мережу Burger King в Україні повинна була саме компанія "Бургер Рус", яка належить співвласнику мережі кав'ярень "Шоколадниця" Олександру Колобову. З цього часу минув рік, та жодних відомостей про відкриття українських ресторанів Burger King поки що немає.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Burger King: російський субфранчайзинг замість українського дебюту?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank