22.10.2012

Нові можливості від Helen Doron

Любителі напою Nesquik і "Будинку іграшок" отримують сертифікат на безкоштовні уроки, а для існуючих учнів вже готується англомовний зимовий табір

Компанія Helen Doron Early English в Україні налагодила співпрацю з компанією Nestlé та мережею магазинів "Будинок іграшок". Тепер на кожній коробочці кавового напою Nesquik знаходиться сертифікат на два безкоштовних заняття в школі англійської мови. Те ж саме стосується й всеукраїнської мережі магазинів "Будинок іграшок". "В нас проходить спільна акція з "Будинком іграшок", який працює в ряді міст України. Там також розповсюджується сертифікат на безкоштовні заняття", - розповідає національний координатор Helen Doron Early English в Україні Віра Василівна Чуб.

Helen Doron

Літній англомовний табір Helen Doron Early English у Славську

Що ж стосується вже існуючих учнів, то для них компанія зараз готує відкриття зимового англомовного табору в Карпатах. "Влітку львівський центр Helen Doron вже організовував англомовний табір у Славську на базі відпочинку "Дзвінка". Тоді участь у заході взяло більше 70 учнів з різних куточків України: Львова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Одеси, Києва, Білгород-Дністровська та Дрогобича. Дітки отримали багато вражень, і були дуже задоволені табором, - розповідає Віра Василівна Чуб. - Зимовий табір відбудеться на тій самій базі відпочинку в період між 9 та 15 січням".

Мережа навчальних центрів Helen Doron Early English налічує вже 43 центри по всій території України. Нещодавно мережа поповнилася новим франчайзинговим закладом у Рівному. Концепцію, яка родом з Ізраїлю, використовують в 32 країнах світу, де працює вже близько 700 навчальних центрів "Хелен Дорон". Компанія більше 25 користується успіхом у світі, а її заклади випустили понад 800 тисяч дітей.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Нові можливості від Helen Doron

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank