Екочудо – франчайзинговий рятівник ґрунту

Вівторок
16.10.2012
Компанія, що володіє технологією виробництва біогумусу, шукає франчайзі в Україні
 

Основний напрям діяльності ТОВ “Екочудо Україна” – виробництво органічних добрив за допомогою черв’яка “Старатель”, розповсюдження цих же добрив, а також вирощування та продаж черв’яків “Старатель”. Франчайзингова концепція під торговою маркою “Екочудо” являє собою передачу технології виробництва біогумусу. На сьогоднішній день компанія особисто займається виробництвом органічних добрив. Представники торгової марки планують розвивати франчайзинг на території всієї України.

“Зараз в нашій країні досить інтенсивно розвивається сільське господарство. З його розвитком все частіше використовуються хімічні добрива, які згодом знесилюють землі, - розповідає помічник керівника компанії “Екочудо Україна” Юлія Мухоїд. – Біогумус “Екочудо” навпаки надає можливість відроджувати плодючість самих ґрунтів. Потім покращується якість культур та прискорюється їхній ріст”.

Для того, щоб мати можливість користуватись технологією виробництва органічних добрив “Екочудо”, необхідно сплатити початковий внесок в сумі 30 тис. грн. Розмір та термін оплати роялті визначається за домовленістю з франчайзером. Компанія надає всі необхідні документи та сертифікати, консультує на етапі організації виробництва та експлуатації, а також допомагає в навчанні персоналу. В свою чергу франчайзер готовий розпочати співпрацю лише з партнером, який обізнаний в сфері сільського господарства та має уявлення чим займатиметься.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується