15.10.2012

ERA скорочення витрат

Консалтингова компанія, яка займається скороченням нестратегічних витрат в 35 країнах світу, вийшла в Україну завдяки мастер-франчайзингу

Світовий лідер по скороченню нестратегічних витрат розпочав співпрацю з українським майстер-франчайзі. Керівником компанії Expense Reduction Analysts Україна став Ігор Чернов - відомий топ-менеджер, який раніше обіймав посаду генерального директора компанії Технополіс, Генерального директора компанії Спортмастер і Члена правління компанії МТС Україна. Отримана ним генеральна ліцензія не тільки дає право на здійснення консалтингової діяльності на території України, але й передбачає можливість побудови франчайзингової мережі.

Консультанти Expense Reduction Analysts працюють у 35 країнах світу

"Компанія Expense Reduction Analysts Україна планує працювати у першу чергу в таких категоріях, як поліграфія, транспортні перевезення/логістика, забезпечення офісу, клінинг і фінансові послуги", - коментує Ігор Чернов.

За 18 років діяльності на світовому ринку ERA розвинула свою мережу до 700 консультантів у 35 країнах. Компанія реалізувала більше 15 тис. проектів, завдяки чому вдалося зменшити їх витрати в середньому на 19,7%. Послугами Expense Reduction Analysts користувалися такі відомі компанії, як IKEA, Voikswagen, Ernst & Young, Deloitte та інші.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank