15.10.2012

ERA скорочення витрат

Консалтингова компанія, яка займається скороченням нестратегічних витрат в 35 країнах світу, вийшла в Україну завдяки мастер-франчайзингу

Світовий лідер по скороченню нестратегічних витрат розпочав співпрацю з українським майстер-франчайзі. Керівником компанії Expense Reduction Analysts Україна став Ігор Чернов - відомий топ-менеджер, який раніше обіймав посаду генерального директора компанії Технополіс, Генерального директора компанії Спортмастер і Члена правління компанії МТС Україна. Отримана ним генеральна ліцензія не тільки дає право на здійснення консалтингової діяльності на території України, але й передбачає можливість побудови франчайзингової мережі.

Консультанти Expense Reduction Analysts працюють у 35 країнах світу

"Компанія Expense Reduction Analysts Україна планує працювати у першу чергу в таких категоріях, як поліграфія, транспортні перевезення/логістика, забезпечення офісу, клінинг і фінансові послуги", - коментує Ігор Чернов.

За 18 років діяльності на світовому ринку ERA розвинула свою мережу до 700 консультантів у 35 країнах. Компанія реалізувала більше 15 тис. проектів, завдяки чому вдалося зменшити їх витрати в середньому на 19,7%. Послугами Expense Reduction Analysts користувалися такі відомі компанії, як IKEA, Voikswagen, Ernst & Young, Deloitte та інші.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
ERA скорочення витрат

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank