Четвер
11.10.2012
Клініка реабілітації "Боль в спине" виступила співорганізатором Міжнародного Конгресу "Медична і фізична реабілітація: європейський підхід"
 

В період з 25 по 27 вересня "Клініка реабілітації "Боль в спине" взяла участь в ІІІ Міжнародному Медицинському Форумі "Інновація в медицині - здоров'я нації", що відбувся у Виставковому Центрі "КиївЕкспоПлаза". Учасниками виставки стали 350 компаній із 16 країн світу. ТОВ "Центр реабілітації "Медіо-груп", якому належить концепція "Боль в спине", стала співорганізатором Міжнародного Конгресу "Медична і фізична реабілітація: європейський підхід", який пройшов у рамках заходу. "На виставці стенд нашої компанії відвідало багато зацікавлених у партнерській співпраці підприємців. Крім цього, нашими послугами цікавились потенційні клієнти та лікарі", - розповідає співвласник концепції "Боль в спине" Ігор Биков. Компанія й надалі зацікавлена у розвитку всеукраїнської франчайзингової мережі.

Перша клініка під ТМ "Клініка реабілітації "Боль в спине" розпочала роботу в 2011 році. Ініціювала відкриття медичного закладу компанія "Медіо", котра з 1995 року працює на ринку медичного обладнання. В 2012 році відбулася реорганізація клініки: змінилося приміщення та збільшився перелік надаваних послуг, а разом з тим - з'явилася франчайзингова пропозиція. На сьогодні компанія розглядає можливість відкриття клініки не лише в обласних центрах, але й у невеликих містечках.

Залежно від платоспроможності партнера, компанія пропонує своїм франчайзі кілька варіантів співпраці. Так, клініка економ-класу (100 м2) потребує близько 250 тис. грн інвестицій, тоді як середній варіант (200 м2) обійдеться в 500 тис. грн. Розмір паушального внеску становить 40 тис. грн, роялті - 4 тис. грн в місяць.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано