10.10.2012

Еко-шик: комплексний еко-франчайзинг

Представники торгової марки націлені відкривати франчайзингові центри здорового дозвілля по всій Україні

Торгова марка “Еко-шик” представляє собою центр здорового дозвілля - проект популяризації здорового способу життя, корисного харчування та захисту навколишнього середовища. Центр об’єднує в собі магазини екологічних продуктів, кафе з ексклюзивними рецептами від дієтолога та супутні послуги по організації еко-кейтерингу, еко-дизайну та еко- і оздоровчого туризму. На сьогоднішній день працює 2 власних магазина “Еко-шик” в Києві. Один з них функціонує, як центр здорового дозвілля. Найближчим часом має відкритись перший франчайзинговий магазин в Луганську.

екологічні товари

Центр здорового дозвілля “Еко-шик” проводить широку пропагандистську, просвітницьку і благодійну діяльність

“Центр здорового дозвілля “Еко-шик” виник, як результат моєї наукової та громадської діяльності. Ще у 2002 році я приймала участь у програмі Євросоюзу з розвитку зеленого туризму та органічного землеробства. З тих пір ідея реалізувалась у комплексний еко-центр, - ділиться директор центру здорового дозвілля “Еко-шик” Людмила Веспер. – Ми постійно отримуємо замовлення з інших міст. Відповідно, виникла необхідність створення команди людей, які готові представити торгову марку у вже діючому форматі. Тому на сьогоднішній день активно шукаємо потенційних франчайзі в містах та регіонах, де є попит на екологічні продукти”.

Для того, щоб розпочати бізнес під торговою маркою “Еко-шик”, необхідно здійснити передплату в сумі € 5 тис. для розроблення плану по організації та реалізації технічних завдань. Надалі розмір інвестицій залежить від місця розташування та формату магазину. Франчайзер не обтяжує партнера обов’язковими нормами щодо площі та дизайну приміщення. Також франчайзі отримує допомогу в питаннях маркетингу, реклами, контактів постачальників та в навчанні персоналу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

1

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank