05.10.2012

Врожайний рік SPAR

В цьому році компанія вже виконала всі поставлені завдання, мережа поповнилася 8 новими магазинами

В 2012-му міжнародна торговельна мережа продовольчих супермаркетів SPAR в Україні поповнилася одразу вісьмома новими магазинами. Нові точки з'явилися в Києві, Луганську, Дніпропетровську, Кривому Розі та Рубіжному. "Ми вважаємо, що наша діяльність цього року була успішною, - стверджує власник компанії SPAR-Україна Сергій Касьянов. - Всі завдання, які компанія поставила перед собою - виконані. Магазини, які планували відкрити – вже відкрили. На сьогодні СПАР не ставить перед собою завдання великої експансії, а бачить майбутнє в розвитку франчайзингу. Крім цього, зараз велику увагу ми приділяємо формуванню лінійки товарів".

SPAR

На сьогодні магазини мережі працюють в 5-х форматах: SPAR Express, SPAR, EUROSPAR, INTERSPAR, та SPAR Гурме.

На сьогодні магазини мережі працюють в 5-х форматах: SPAR Express, SPAR, EUROSPAR, INTERSPAR, та SPAR Гурме. В майбутньому компанія планує сконцентруватися на сегменті SPAR і по франчайзингу на SPAR Express. "Вважаємо, що в даний період популярнішими будуть менші формати, - стверджує Сергій Касьянов. - Розвивати мережу плануємо поки що в тих регіонах, де вже присутні - це Київська, Луганська, Харківська та Дніпропетровська області. Крім цього плануємо створити закупочні компанії і розширювати виробництво товарів "private label".

Ще один, перспективний для розвитку мережі SPAR-Україна формат - це делікатесний маркет. Перший заклад такого типу відкрився рік тому у Луганську. Ще один SPAR Гурме працює зараз у Харкові. "За нашим аналізом споживчих настроїв, в кожному місті є категорія покупців, які потребують такого товару. Але число цих магазинів обмежене в зв’язку з невеликою кількістю покупців. Як показує практика 1-2 магазини такого формату в місті достатньо, - зазначає Сергій Касьянов.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Врожайний рік SPAR

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank