05.10.2012

Врожайний рік SPAR

В цьому році компанія вже виконала всі поставлені завдання, мережа поповнилася 8 новими магазинами

В 2012-му міжнародна торговельна мережа продовольчих супермаркетів SPAR в Україні поповнилася одразу вісьмома новими магазинами. Нові точки з'явилися в Києві, Луганську, Дніпропетровську, Кривому Розі та Рубіжному. "Ми вважаємо, що наша діяльність цього року була успішною, - стверджує власник компанії SPAR-Україна Сергій Касьянов. - Всі завдання, які компанія поставила перед собою - виконані. Магазини, які планували відкрити – вже відкрили. На сьогодні СПАР не ставить перед собою завдання великої експансії, а бачить майбутнє в розвитку франчайзингу. Крім цього, зараз велику увагу ми приділяємо формуванню лінійки товарів".

SPAR

На сьогодні магазини мережі працюють в 5-х форматах: SPAR Express, SPAR, EUROSPAR, INTERSPAR, та SPAR Гурме.

На сьогодні магазини мережі працюють в 5-х форматах: SPAR Express, SPAR, EUROSPAR, INTERSPAR, та SPAR Гурме. В майбутньому компанія планує сконцентруватися на сегменті SPAR і по франчайзингу на SPAR Express. "Вважаємо, що в даний період популярнішими будуть менші формати, - стверджує Сергій Касьянов. - Розвивати мережу плануємо поки що в тих регіонах, де вже присутні - це Київська, Луганська, Харківська та Дніпропетровська області. Крім цього плануємо створити закупочні компанії і розширювати виробництво товарів "private label".

Ще один, перспективний для розвитку мережі SPAR-Україна формат - це делікатесний маркет. Перший заклад такого типу відкрився рік тому у Луганську. Ще один SPAR Гурме працює зараз у Харкові. "За нашим аналізом споживчих настроїв, в кожному місті є категорія покупців, які потребують такого товару. Але число цих магазинів обмежене в зв’язку з невеликою кількістю покупців. Як показує практика 1-2 магазини такого формату в місті достатньо, - зазначає Сергій Касьянов.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank