02.10.2012

STENDERS зростає з франчайзингом

Завдяки мастер-франчайзингу латвійська мережа магазинів натуральної косметики охоплює вже 9 точок на території України

Рік тому латвійська компанія STENDERS, яка займається виробництвом та продажем натуральної косметики для догляду за обличчям та тілом, оголосила про свій намір розвивати в Україні франчайзингову мережу. Франчайзер, якому належало більш ніж 180 точок у різних країнах Європи, СНД та Азії, поставив собі за мету розширити свою присутність на вітчизняному ринку, відкривши до 2015 року 25 магазинів.

STENDERS, Латвія, Косметика

Косметична продукція компанії умовно поділяється на дві категорії: продукти й аксесуари для розслабляючих ритуалів та косметика для щоденного догляду за обличчям та тілом.

"На сьогодні мережа STENDERS представлена 9-ма точками в Ялті, Донецьку, Дніпропетровську, Києві, Вінниці, Одесі, Миколаєві та Херсоні. Чотири з них відкриті вітчизняними франчайзі, решта - нами, як мастер-франчайзі, - розповідає мастер-франчайзі компанії STENDERS в Україні Денис Ковунов. - В найближчих планах компанії - розширення присутності на столичному ринку, а також - відкриття магазинів у регіонах. Крім цього, ми припускаємо можливість передачі вже існуючих об'єктів у руки франчайзі".

STENDERS пропонує своїм партнерам різні варіанти реалізації співпраці: через магазин в торговельному центрі (20-30 м2), острів (5,2 - 11 м2), окремий магазин (35 м2) та відділ "магазин в магазині". Якщо перші три формати набрали свого поширення у Європі, то концепція "shop in shop" частіше застосовується в країнах Азії. Так, китайський партнер розвиває мережу виключно за рахунок використання даного формату. В Україні, як стверджує мастер-франчайзі, поки що найбільше прижився формат окремого магазину. Проте зараз компанія веде переговори з найбільшими торговельними центрами України та відомими вітчизняними мережами, отже: в інших форматів ще все попереду.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank