01.10.2012

D&P Perfumum вийшов в регіони

Вперше магазини з продажу парфумерії відкрилися поза межами столиці

Влітку українська мережа точок з продажу парфумерії ТМ D&P Perfumum поповнилася новими магазинами в Києві, Дніпропетровську (3 магазини), Сумах(1 магазин) та Луганську (1 магазин). Відкриті об'єкти працюють в різних форматах. "Два магазини у Дніпропетровську та один у Сумах відкриті у форматі острівка в торговельному центрі, ще одна точка у Дніпропетровську та одна в Луганську працюють як окремі стаціонарні магазини та розташовуються на вулицях міста, - розповідає представник компанії D&P Perfumum в Україні Екта Кахраман. - На нашу думку, формат острівця у ТЦ найбільше підходить українському ринку".

D&P Perfumum магазин, торговельна точка D&P Perfumum

Парфуми ТМ D&P Perfumum продаються нині в 30 країнах світу.

Тиждень тому компанія D&P Perfumum прийняла участь у парфумерно-косметичній виставці "InterCHARM-Украина". Там, як розповідає Екта Кахраман, компанія знайшла зацікавлених у розвитку мережі партнерів. Найбільш пріоритетними для франчайзингових відкритів D&P Perfumum є на сьогодні Західна Україна та Одеська область. Всього на території України працюють 22 точки з продажу парфумерії, 17 з яких відкриті у столиці.

Парфуми, що пропонуються компанією D&P Perfumum виготовляються з європейської сировини та французьких ефірних олій, якість яких відповідає стандартам IFRA (International fragrance association). У виробництві застосовуються інноваційні технології, а вже виготовлені парфуми проходять тестування в лабораторіях Туреччини.

Для франчайзі D&P Perfumum пропонує такі формати співпраці: острівець площею від 10 м² чи бутік у ТЦ або окремий стаціонарний магазин площею від 15 до 40 м². Точки з продажу парфумерії орієнтовані на міста з кількістю населення від 50 тис. чоловік. Магазини повинні розміщуватися в зонах з активним трафіком: в торговельних центрах та на центральних вулицях міста. Інвестиції, необхідні для відкриття магазину в нашій державі, становлять від 160 тис. грн.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
D&P Perfumum вийшов в регіони

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank