01.10.2012

D&P Perfumum вийшов в регіони

Вперше магазини з продажу парфумерії відкрилися поза межами столиці

Влітку українська мережа точок з продажу парфумерії ТМ D&P Perfumum поповнилася новими магазинами в Києві, Дніпропетровську (3 магазини), Сумах(1 магазин) та Луганську (1 магазин). Відкриті об'єкти працюють в різних форматах. "Два магазини у Дніпропетровську та один у Сумах відкриті у форматі острівка в торговельному центрі, ще одна точка у Дніпропетровську та одна в Луганську працюють як окремі стаціонарні магазини та розташовуються на вулицях міста, - розповідає представник компанії D&P Perfumum в Україні Екта Кахраман. - На нашу думку, формат острівця у ТЦ найбільше підходить українському ринку".

D&P Perfumum магазин, торговельна точка D&P Perfumum

Парфуми ТМ D&P Perfumum продаються нині в 30 країнах світу.

Тиждень тому компанія D&P Perfumum прийняла участь у парфумерно-косметичній виставці "InterCHARM-Украина". Там, як розповідає Екта Кахраман, компанія знайшла зацікавлених у розвитку мережі партнерів. Найбільш пріоритетними для франчайзингових відкритів D&P Perfumum є на сьогодні Західна Україна та Одеська область. Всього на території України працюють 22 точки з продажу парфумерії, 17 з яких відкриті у столиці.

Парфуми, що пропонуються компанією D&P Perfumum виготовляються з європейської сировини та французьких ефірних олій, якість яких відповідає стандартам IFRA (International fragrance association). У виробництві застосовуються інноваційні технології, а вже виготовлені парфуми проходять тестування в лабораторіях Туреччини.

Для франчайзі D&P Perfumum пропонує такі формати співпраці: острівець площею від 10 м² чи бутік у ТЦ або окремий стаціонарний магазин площею від 15 до 40 м². Точки з продажу парфумерії орієнтовані на міста з кількістю населення від 50 тис. чоловік. Магазини повинні розміщуватися в зонах з активним трафіком: в торговельних центрах та на центральних вулицях міста. Інвестиції, необхідні для відкриття магазину в нашій державі, становлять від 160 тис. грн.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank