28.09.2012

"Новые окна" націлені на Схід та Крим

Представники торгової марки невдовзі відкриють "другу чергу" франчайзингових салонів в Луганській, Запорізькій, Дніпровській областях та в АР Крим

Компанія "Новые Окна" займається виробництвом металопластикових вікон та вхідних систем будь-яких рівнів складності. Свою діяльність вона розпочала ще в 2005 році, а вже в 2006 завод почав співпрацювати з німецькою компанією VEKA, використовуючи в роботі профільні системи VEKA. На сьогоднішній день відкрито більше 50 фірмових салонів під торговою маркою "Новые Окна" в Донецьку, Луганську, Краматорську, Запоріжжі, Кривому Розі, Севастополі, Ялті та багатьох інших містах, які успішно реалізують продукцію заводу "Новые Окна" під його брендом.

завод вікон

Завдяки спеціалізованій програмі з конструювання вікон WinCalc та оптимізації виробництва, металопластикові вироби відповідають найсуворішим вимогам європейської якості

"Вперше ми зіткнулися з темою розвитку франчайзингу бренду "Новые Окна" в 2010 році. У той час кілька наших постійних партнерів просили дати дозвіл на співпрацю з торговою маркою, а також брати участь у партнерських програмах і рекламних акціях заводу, - ділиться спеціаліст з розвитку компанії "Новые Окна" Тетяна Андрусяк. - До середини 2012 року ідея франчайзингу зміцніла і отримала продовження в нових відкриттях салонів в містах південно-східного регіону. На даний момент практично на всій території східної України відкриті франчайзингові салони. На цьому ми не зупиняємося. В найближчому майбутньому плануємо відкрити партнерські салони в Дніпропетровській та Харківській областях".

Інвестиції, які знадобляться для відкриття салону (витрати на виготовлення вивіски, виготовлення і установка виставкових зразків, брендування приміщення), складуть близько 40 тис. грн. Всі інші витрати на себе бере компанія "Новые Окна". Площа приміщення під салон повинна бути не менша 20 м2 і мати окремий вихід на вулицю. Є особливі умови розміщення такого магазину: місце в центральній частині міста або в районі з гарною відвідуваністю. Франчайзер надасть партнеру інформаційну і рекламну підтримку, а також навчання та атестацію персоналу в навчальному центрі компанії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Новые окна націлені на Схід та Крим

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank