26.09.2012

Ломбард СОКОЛ: три роки франчайзингу

За час, проведений на вітчизняному ринку, компанія відкрила 60 франчайзингових ломбардів

В серпні цього року компанія, яка займається розвитком всеукраїнської мережі ломбардів СОКОЛ, відсвяткувала три роки з моменту запуску франчайзингової пропозиції. На сьогодні під ТМ "Ломбард "Сокол" працюють 60 партнерських закладів. Компанія продовжує залучати нових партнерів та відкривати нові точки на території України. "Аналізуючи трьохрічну діяльність цього проекту, ми зрозуміли, що наш час було витрачено не марно. Франчайзингова мережа розвивається, і кожен місяць стабільно поповнюється новими партнерськими відділеннями", - стверджує директор з розвитку мережі ломбардів СОКОЛ Оксана Ніколенко.

Ломбард Сокол

Для того, щоб відкрити відділення мережі "Ломбард "Сокол", необхідно володіти інвестиціями у розмірі 80 тис. гривень

"Пропонований нами бізнес продовжує бути вигідною для інвестування справою. У ломбарді ризик неповернення кредитних коштів зведений до мінімуму, адже гроші видаються тільки під заставу і на суму від 20% до 40% його ринкової вартості, залежно від виду активу, - розповідає Оксана Ніколенко. - Крім цього, за прогнозами експертів, ринок ломбардів ще як мінімум кілька років залишиться основним джерелом кредитування для населення та малого бізнесу. Отже, для бажаючих відкрити ломбард чітко простежується перспектива успішного розвитку власного бізнесу".

Свою діяльність компанія "Ломбард "Сокол" розпочала в 2008 році. Відділення, створені на умовах франчайзингу, з'явилися в 2010. Зараз мережа розвивається не лише з допомогою партнерських точок: відкриваються і власні ломбарди. Їх на сьогодні працює в Україні 16.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank