25.09.2012

Незвичайна Scorini в Херсоні

Новий заклад обладнаний літньою терасою та дитячим майданчиком

В середині серпня компанія, якій належить ТМ Scorini, відкрила нову кав'ярню в Херсоні. Заклад розмістився на першому поверсі старовинного відреставрованого будинку. "Кав'ярня дуже красиво облаштована. Інтер'єр закладу витриманий в традиційному для Scorini стилі. Тут багато натурального дерева, зручні м'які диванчики та кам'яні столи, - розповідає власник концепції Scorini Констянтин Корольков. - Крім цього, поряд із закладом ми обладнали дитячий майданчик з гірками, хатинками та іншими цікавими для дітей спорудами. Приємним доповненням стала і велика літня тераса, облаштована маркізою".

Scorini

Так виглядає дитячий майданчик кав’ярні Scorini у Херсоні

Гості Scorini Espresso Bar можуть насолодитися більш ніж 50 напоями на основі справжнього італійського еспресо, 35 видами чаю, смузі і коктейлями, великим асортиментом тортів і тістечок, а також - якісними алкогольними напоями.

Мережа кав'ярень Scorini продовжує активно розвиватися. До середини жовтня нові заклади відкриються в Полтаві та Харкові. Всього під цією торговельною маркою працює зараз 14 точок Scorini Caffe Punto, 9 Scorini Espresso Bar і чотири "Scorini сімейних".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank