25.09.2012

Незвичайна Scorini в Херсоні

Новий заклад обладнаний літньою терасою та дитячим майданчиком

В середині серпня компанія, якій належить ТМ Scorini, відкрила нову кав'ярню в Херсоні. Заклад розмістився на першому поверсі старовинного відреставрованого будинку. "Кав'ярня дуже красиво облаштована. Інтер'єр закладу витриманий в традиційному для Scorini стилі. Тут багато натурального дерева, зручні м'які диванчики та кам'яні столи, - розповідає власник концепції Scorini Констянтин Корольков. - Крім цього, поряд із закладом ми обладнали дитячий майданчик з гірками, хатинками та іншими цікавими для дітей спорудами. Приємним доповненням стала і велика літня тераса, облаштована маркізою".

Scorini

Так виглядає дитячий майданчик кав’ярні Scorini у Херсоні

Гості Scorini Espresso Bar можуть насолодитися більш ніж 50 напоями на основі справжнього італійського еспресо, 35 видами чаю, смузі і коктейлями, великим асортиментом тортів і тістечок, а також - якісними алкогольними напоями.

Мережа кав'ярень Scorini продовжує активно розвиватися. До середини жовтня нові заклади відкриються в Полтаві та Харкові. Всього під цією торговельною маркою працює зараз 14 точок Scorini Caffe Punto, 9 Scorini Espresso Bar і чотири "Scorini сімейних".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Незвичайна Scorini в Херсоні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank