24.09.2012

Top Secret в Інтернеті та за кордоном

Найбільші очікування компанії Redan пов’язані з інтернет-продажами та розвитком мережі магазинів в Росії та Україні

Польська компанія Redan Capital Group, якій належать мережі магазинів одягу Top Secret, Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket, підвела фінансові підсумки першого півріччя 2012 року. Як виявилося, 20% від всіх продажів концерну склала реалізація товару в Україні та Росії. Це - на 8% більше, ніж в минулому році. Компанія покладає великі надії на розвиток мережі в Росії та Україні. На сьогодні в обох країнах працює 47 магазинів Top Secret, з яких 38 належать франчайзі. Крім цього, до кінця цього року лише в Росії Redan планує відкрити не менше 20 точок у містах з кількістю населення до 1 млн жителів.

Top  Secret

В Україні працює 38 магазинів одягу Top Secret, з яких 28 належать франчайзі.

Хорошими виявилися й показники продажів у мережі Інтернет. На сьогодні вони становлять 10% від загальної кількості продажів. Крім цього, Група Redan оголосила, що до кінця 2015 року, доходи, отримані з цього каналу становитимуть 100 млн zł (злотих). "Таких показників ми плануємо досягнути за допомогою нової онлайн-платформи, яка буде запущена вже найближчим часом. Ми намагаємося використовувати сильні сторони як Інтернету, так і традиційних каналів. Для цього ми впроваджуємо в наших магазинах інноваційний пристрій - i-shop, - який дозволить покупцеві переглянути весь асортимент інтернет-магазину, а вже потім - приміряти обрану модель в традиційному магазині", - розповідає Генеральний директор компанії Redan Богуш Крижинські.

У першому півріччі 2012 року продажі Redan Capital Group склали 195 млн злотих, і збільшилися на 15 відсотків в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Також зріс і валовий прибуток, який склав 88 млн злотих (рік раніше він становив 78,8 млн злотих).

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Top Secret в Інтернеті та за кордоном

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank