Top Secret в Інтернеті та за кордоном

Понеділок
24.09.2012
Найбільші очікування компанії Redan пов’язані з інтернет-продажами та розвитком мережі магазинів в Росії та Україні
 

Польська компанія Redan Capital Group, якій належать мережі магазинів одягу Top Secret, Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket, підвела фінансові підсумки першого півріччя 2012 року. Як виявилося, 20% від всіх продажів концерну склала реалізація товару в Україні та Росії. Це - на 8% більше, ніж в минулому році. Компанія покладає великі надії на розвиток мережі в Росії та Україні. На сьогодні в обох країнах працює 47 магазинів Top Secret, з яких 38 належать франчайзі. Крім цього, до кінця цього року лише в Росії Redan планує відкрити не менше 20 точок у містах з кількістю населення до 1 млн жителів.

Хорошими виявилися й показники продажів у мережі Інтернет. На сьогодні вони становлять 10% від загальної кількості продажів. Крім цього, Група Redan оголосила, що до кінця 2015 року, доходи, отримані з цього каналу становитимуть 100 млн zł (злотих). "Таких показників ми плануємо досягнути за допомогою нової онлайн-платформи, яка буде запущена вже найближчим часом. Ми намагаємося використовувати сильні сторони як Інтернету, так і традиційних каналів. Для цього ми впроваджуємо в наших магазинах інноваційний пристрій - i-shop, - який дозволить покупцеві переглянути весь асортимент інтернет-магазину, а вже потім - приміряти обрану модель в традиційному магазині", - розповідає Генеральний директор компанії Redan Богуш Крижинські.

У першому півріччі 2012 року продажі Redan Capital Group склали 195 млн злотих, і збільшилися на 15 відсотків в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Також зріс і валовий прибуток, який склав 88 млн злотих (рік раніше він становив 78,8 млн злотих).


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?