Top Secret в Інтернеті та за кордоном

Понеділок
24.09.2012
Найбільші очікування компанії Redan пов’язані з інтернет-продажами та розвитком мережі магазинів в Росії та Україні
 

Польська компанія Redan Capital Group, якій належать мережі магазинів одягу Top Secret, Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket, підвела фінансові підсумки першого півріччя 2012 року. Як виявилося, 20% від всіх продажів концерну склала реалізація товару в Україні та Росії. Це - на 8% більше, ніж в минулому році. Компанія покладає великі надії на розвиток мережі в Росії та Україні. На сьогодні в обох країнах працює 47 магазинів Top Secret, з яких 38 належать франчайзі. Крім цього, до кінця цього року лише в Росії Redan планує відкрити не менше 20 точок у містах з кількістю населення до 1 млн жителів.

Хорошими виявилися й показники продажів у мережі Інтернет. На сьогодні вони становлять 10% від загальної кількості продажів. Крім цього, Група Redan оголосила, що до кінця 2015 року, доходи, отримані з цього каналу становитимуть 100 млн zł (злотих). "Таких показників ми плануємо досягнути за допомогою нової онлайн-платформи, яка буде запущена вже найближчим часом. Ми намагаємося використовувати сильні сторони як Інтернету, так і традиційних каналів. Для цього ми впроваджуємо в наших магазинах інноваційний пристрій - i-shop, - який дозволить покупцеві переглянути весь асортимент інтернет-магазину, а вже потім - приміряти обрану модель в традиційному магазині", - розповідає Генеральний директор компанії Redan Богуш Крижинські.

У першому півріччі 2012 року продажі Redan Capital Group склали 195 млн злотих, і збільшилися на 15 відсотків в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Також зріс і валовий прибуток, який склав 88 млн злотих (рік раніше він становив 78,8 млн злотих).