22.09.2012

Hesburger: з Фінляндії в Україну

Нещодавно KFC повідомив про своє відкриття в Києві. Тепер і Hesburger націлився на столицю

Hesburger - це найбільша в Фінляндії мережа ресторанів, яка продає бургери; на місцевому ринку вона потіснила навіть таких гігантів цієї індустрії, як McDonald's. Представники торгової марки повідомили про відкриття першого закладу наприкінці 2012 року. Коли і де саме запрацює ресторан швидкого харчування, поки невідомо.

вітрина фастфуду

У закладах Hesburger продаються гамбургери, салати, морозиво та напої

Перший ресторан Hesburger був відкритий в 1980 році в Турку (Фінляндія). У 1992 році налічувалося всього 12 закладів, однак у наступні 10 років мережа розширилась до 200 ресторанів у 60 містах по всій Фінляндії, поглинувши в 2002 році свого головного конкурента - Carrols. Hesburger також розширився на міжнародні ринки, відкривши свої ресторани в Балтії, Німеччині, Росії та інших країнах.

Більшість ресторанів мережі оснащені WiFi покриттям, деякі використовують RFID метод і багато інших технологій реального часу для обслуговування клієнтів. Існує також Hesburger Hotel, розташований в третьому за величиною місті Фінляндії - Турку. На першому поверсі готелю діє ресторан швидкого харчування Hesburger 24 hours.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Hesburger: з Фінляндії в Україну

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank