22.09.2012

Hesburger: з Фінляндії в Україну

Нещодавно KFC повідомив про своє відкриття в Києві. Тепер і Hesburger націлився на столицю

Hesburger - це найбільша в Фінляндії мережа ресторанів, яка продає бургери; на місцевому ринку вона потіснила навіть таких гігантів цієї індустрії, як McDonald's. Представники торгової марки повідомили про відкриття першого закладу наприкінці 2012 року. Коли і де саме запрацює ресторан швидкого харчування, поки невідомо.

вітрина фастфуду

У закладах Hesburger продаються гамбургери, салати, морозиво та напої

Перший ресторан Hesburger був відкритий в 1980 році в Турку (Фінляндія). У 1992 році налічувалося всього 12 закладів, однак у наступні 10 років мережа розширилась до 200 ресторанів у 60 містах по всій Фінляндії, поглинувши в 2002 році свого головного конкурента - Carrols. Hesburger також розширився на міжнародні ринки, відкривши свої ресторани в Балтії, Німеччині, Росії та інших країнах.

Більшість ресторанів мережі оснащені WiFi покриттям, деякі використовують RFID метод і багато інших технологій реального часу для обслуговування клієнтів. Існує також Hesburger Hotel, розташований в третьому за величиною місті Фінляндії - Турку. На першому поверсі готелю діє ресторан швидкого харчування Hesburger 24 hours.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank