Азбука вкуса: франшиза в Україні?

П'ятниця
21.09.2012
Ще один російський продуктовий рітейлер планує розвивати мережу на вітчизняному ринку
 

Незабаром в Україні російській мережі продуктових магазинів "Перекресток" складуть конкуренцію супермаркети преміум-класу "Азбука вкуса". На сьогоднішній день розробляється франчайзингова програма. Представники націлені розвивати торгову марку у віддалених регіонах Росії, а також в Україні. "Серед міст, де нам хотілося б бачити мережу, Челябінськ і Єкатеринбург, також не виключається можливість продажу франшизи на Україну", - ділитися генеральний директор "Азбуки вкуса" Володимир Садовін.

Компанія готова працювати по франчайзингу тільки з перевіреними франчайзі. Серед кандидатів на франшизу представники торгової марки "Азбука вкуса" будуть розглядати тільки досвідчених партнерів, які вже володіють кількома успішними точками. Але все ж, про остаточне рішення запуску франчайзингового проекту, буде відомо в кінці 2012 року. "Однак, навіть при позитивному рішенні, ми плануємо почати розвивати мережу не раніше ніж через півроку, - розповідає Володимир Садовін. - "Я до сих пір не впевнений у правильності цього кроку, але ми хочемо розвиватися в регіонах. Робити це самостійно там нерентабельно".

Мережа "Азбука вкуса" сьогодні налічує 50 магазинів, а до 2018 року планує розширитися до 130 точок, в тому числі в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області, а також, по можливості, в Україні. До початку економічної кризи 2008 року компанія вже відкривала в Києві свої офіси, проте потім призупинила свою діяльність.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується