Азбука вкуса: франшиза в Україні?

П'ятниця
21.09.2012
Ще один російський продуктовий рітейлер планує розвивати мережу на вітчизняному ринку
 

Незабаром в Україні російській мережі продуктових магазинів "Перекресток" складуть конкуренцію супермаркети преміум-класу "Азбука вкуса". На сьогоднішній день розробляється франчайзингова програма. Представники націлені розвивати торгову марку у віддалених регіонах Росії, а також в Україні. "Серед міст, де нам хотілося б бачити мережу, Челябінськ і Єкатеринбург, також не виключається можливість продажу франшизи на Україну", - ділитися генеральний директор "Азбуки вкуса" Володимир Садовін.

Компанія готова працювати по франчайзингу тільки з перевіреними франчайзі. Серед кандидатів на франшизу представники торгової марки "Азбука вкуса" будуть розглядати тільки досвідчених партнерів, які вже володіють кількома успішними точками. Але все ж, про остаточне рішення запуску франчайзингового проекту, буде відомо в кінці 2012 року. "Однак, навіть при позитивному рішенні, ми плануємо почати розвивати мережу не раніше ніж через півроку, - розповідає Володимир Садовін. - "Я до сих пір не впевнений у правильності цього кроку, але ми хочемо розвиватися в регіонах. Робити це самостійно там нерентабельно".

Мережа "Азбука вкуса" сьогодні налічує 50 магазинів, а до 2018 року планує розширитися до 130 точок, в тому числі в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області, а також, по можливості, в Україні. До початку економічної кризи 2008 року компанія вже відкривала в Києві свої офіси, проте потім призупинила свою діяльність.