20.09.2012

Шоколадниця у серці Києва

Нова трьохповерхова кав’ярня компанії відкрилася на Хрещатику

Українська мережа кав’ярень ТМ "Шоколадниця" поповнилася ще одним закладом у Києві. В центрі міста, на вул. Хрещатик, 24, компанія відкрила найбільшу українську "Шоколадницю". Кав’ярня розташовується одразу на трьох поверхах, кожен з яких оформлений в іншому стилі. "Для цього ми використали різні елементи дизайну та тканини, - розповідає директор мережі кав'ярень "Шоколадниця" Вадим Височин. - Крім цього, на останньому поверсі ще збереглася унікальна автентична стеля початку ХХ століття".

Шоколадниця

Нова кав’ярня ТМ "Шоколадниця" на Хрещатику, 24 - це просторий заклад на три поверхи, де скуштувати кави можна милуючись серцем столиці.

Нова "Шоколадниця" відрізняється не лише своїми розмірами, але й розширеним сервісом Coffee to go. "Це - перший об'єкт, в якому ми, одразу ж після відкриття, зробили акцент на послузі "Кава з собою", - розповідає Вадим Височин. - В закладі розміщується зона самообслуговування, де клієнт, беручи каву з собою, може покласти туди цукор, корицю та інші доповнювачі".

На сьогодні мережа "Шоколадниці" об'єднує 16 закладів в Києві, Сімферополі та Одесі. З них 3 працюють на умовах франчайзингу. До кінця року компанія планує відкрити ще 1-2 кав’ярні, а в 2013 - поповнити мережу ще 3 закладами.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Шоколадниця у серці Києва

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank