20.09.2012

Шоколадниця у серці Києва

Нова трьохповерхова кав’ярня компанії відкрилася на Хрещатику

Українська мережа кав’ярень ТМ "Шоколадниця" поповнилася ще одним закладом у Києві. В центрі міста, на вул. Хрещатик, 24, компанія відкрила найбільшу українську "Шоколадницю". Кав’ярня розташовується одразу на трьох поверхах, кожен з яких оформлений в іншому стилі. "Для цього ми використали різні елементи дизайну та тканини, - розповідає директор мережі кав'ярень "Шоколадниця" Вадим Височин. - Крім цього, на останньому поверсі ще збереглася унікальна автентична стеля початку ХХ століття".

Шоколадниця

Нова кав’ярня ТМ "Шоколадниця" на Хрещатику, 24 - це просторий заклад на три поверхи, де скуштувати кави можна милуючись серцем столиці.

Нова "Шоколадниця" відрізняється не лише своїми розмірами, але й розширеним сервісом Coffee to go. "Це - перший об'єкт, в якому ми, одразу ж після відкриття, зробили акцент на послузі "Кава з собою", - розповідає Вадим Височин. - В закладі розміщується зона самообслуговування, де клієнт, беручи каву з собою, може покласти туди цукор, корицю та інші доповнювачі".

На сьогодні мережа "Шоколадниці" об'єднує 16 закладів в Києві, Сімферополі та Одесі. З них 3 працюють на умовах франчайзингу. До кінця року компанія планує відкрити ще 1-2 кав’ярні, а в 2013 - поповнити мережу ще 3 закладами.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank