18.09.2012

Академія Франчайзингу зібрала франчайзерів

Міжнародна консалтингова компанія зі спеціалізацією у франчайзингу PROFIT system провела практичний семінар для франчайзерів в Україні

семінар, франчайзинг

В п'ятницю, 14 вересня, компанія PROFIT system організувала для українських франчайзерів семінар "Академія Франчайзингу", присвячений організації та розвитку франчайзингового бізнесу в Україні. Програма "Академії Франчайзингу" була побудована на більш ніж п'ятнадцятирічному досвіді роботи PROFIT system на українському та європейських ринках.

PROFIT system, Академія Франчайзингу, kmbs

Клієнтами компанії PROFIT system, яка комплексно спеціалізується у сфері франчайзингу, є на сьогодні понад 1000 компаній в Польщі, Україні,Чехії, Угорщині, Румунії та Сербії. Про вибір вдалої стратегії розвитку розповідала Директор PROFIT system в Україні Лілія Сідельник.

Офіційним партнером організації заходу стала Києво-Могилянська Бізнес Школа (kmbs), де і відбувся семінар. Також партнерами події стали ICC Ukraine (Український Національний Комітет Міжнародної Торгової Палати) та УСПП (Український союз промисловців та підприємців). Участь у семінарі прийняли представники 20 франчайзерів, серед яких - ПАТ "Миронівський хлібопродукт" (ТМ "Наша Ряба" - найбільший франчайзер в Україні з 2,5 тис. торговими точками), METRO Cash & Carry, а також - компанії з молочної галузі, сфери аптек, хлібобулочної та меблевої промисловості, навчального та інших секторів.

Серед учасників семінару "Академія Франчайзингу" були як вже діючі франчайзери, так і компанії, які тільки розпочинають свій розвиток.

Семінар надав його учасникам можливість визначитися з можливістю розвитку їхніх компаній по франчайзингу, стратегіями та перпективами, ризиками і "підводними рифами" такого розвитку, а також - можливостями покращення роботи франчайзингових мереж.

PROFIT system, Академія Франчайзингу, kmbs

Юлія Геращенко, спеціаліст із франчайзингу PROFIT system, яка має багаторічний досвід роботи з українськими та зарубіжними франчайзерами, розповідала про маркетингові стратегії просування та розвитку мережі.

Програма семінару "Академія Франчайзингу" базується на багаторічному європейському досвіді. В Польщі компанія PROFIT system щомісяця проводить такі заходи для франчайзерів та франчайзі. А програма "Франчайзинг: можливості для розвитку польського підприємства" виграла конкурс, організований Польським агентством розвитку підприємництва та спільно фінансується Європейським Союзом в рамках Європейського соціального фонду. 

Наступний семінар "Академія франчайзингу" відбудеться 7 листопада 2014р.

Зареєструватися для участі. 

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Академія Франчайзингу зібрала франчайзерів

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank