Понеділок
17.09.2012
Протягом року компанія планує розпочати експансію країн СНГ, охопити столицю та розширити свою присутність у південно-східних регіонах
 

Компанія, яка займається розвитком мережі закладів швидкого обслуговування під ТМ ChickenHUT, визначилася з подальшими планами на розвиток. Нова стратегія передбачає три стратегічні шляхи. "Пункт №1 - це експансія простору СНД: насамперед Казахстану та Росії. На даний момент вже ведуться переговори щодо надання ексклюзивних прав, - розповідає представник ТМ ChickenHUT Аліна Білошкурська. - Пункт №2 - це, все ж таки, Київ. Столиця є стратегічно важливою для компанії. В 2013 році тут заплановане відкриття від 3 до 5 закладів. І, нарешті, третій пріоритет - це Східна Україна та Крим. Адже заклади ChickenHUT ще не представлені у Кіровограді, Дніпропетровську, Запоріжжі, Херсоні, Одессі та Криму".

Яке з глобальних завдань буде виконане найпершим - поки що не відомо. "Результати можуть бути дуже непередбачуваними. Адже вже завтра у нас може з'явитися партнер, зацікавлений у розвитку тієї чи іншої країни, або ж того чи іншого регіону, - стверджує Аліна Білошкурська. - Проте, зважаючи на те, що зараз компанія приймає активну участь в різного роду конференціях та заходах, першою програмою, яка буде розвиватися, швидше за все, стануть регіони. А вже потім - країни СНД та Київ".

На сьогодні мережа закладів швидкого обслуговування ТМ ChickenHUT об’єднує 20 закладів, що працюють у 14 містах України. Для того, щоб стати франчайзі мережі, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 80 тис. євро. та сплатити від 8 до 15 тис. євро паушального внеску. Як стверджують у компанії, вже за 12 місяців проект може повністю окупитися.


популярне на форумі

Taco Bell собирается в Россию

Хочу эту франшизу

1 коментар
остання 19.04.2018
Тайрай: франчайзинг со вкусом Востока

Давай откроем этот бизнес в Беларуси.

1 коментар
остання 06.10.2016
Как открыть суши-бар. Бизнес-план.

Полезная информация

1 коментар
остання 16.04.2016
Собственный сэндвич-бар с FreshLine

Впервые побывал в фреш-лайне весной прошлого года и с тех пор хожу сюда чуть ли ни каждую неделю...

2 коментар
остання 18.02.2016
Макдональдс в цифрах

Интересная информация. Я люблю Макдональдс, хотя и не очень полезно

1 коментар
остання 27.01.2016
Символ немецкого фастфуда Curry Wurst

Где бы взять 40 тыс долл.? В Днепропетровске возле жд вокзала отличное заведение! . .еда,...

1 коментар
остання 13.10.2015
Собственный сэндвич-бар с FreshLine

Бываю довольно часто, всегда заказываю сок томатный и фрешлайн. Ребята на кассе довольно...

2 коментар
остання 17.06.2015
Как открыть мини-пивоварню? Бизнес-план

Доводилось пробовать пиво в заведениях, где стоят пивоварни не только от Генрих Шульц, но и от...

1 коментар
остання 12.02.2015