17.09.2012

ChickenHUT: трьома шляхами вперед

Протягом року компанія планує розпочати експансію країн СНГ, охопити столицю та розширити свою присутність у південно-східних регіонах

Компанія, яка займається розвитком мережі закладів швидкого обслуговування під ТМ ChickenHUT, визначилася з подальшими планами на розвиток. Нова стратегія передбачає три стратегічні шляхи. "Пункт №1 - це експансія простору СНД: насамперед Казахстану та Росії. На даний момент вже ведуться переговори щодо надання ексклюзивних прав, - розповідає представник ТМ ChickenHUT Аліна Білошкурська. - Пункт №2 - це, все ж таки, Київ. Столиця є стратегічно важливою для компанії. В 2013 році тут заплановане відкриття від 3 до 5 закладів. І, нарешті, третій пріоритет - це Східна Україна та Крим. Адже заклади ChickenHUT ще не представлені у Кіровограді, Дніпропетровську, Запоріжжі, Херсоні, Одессі та Криму".

ChickenHUT

ChickenHUT - це місце, де можна швидко перекусити, організувати зустріч, провести вільний час з друзями, сім’єю. Своїм відвідувачам заклад пропонує різноманітні страви з курки. Середній чек становить 35 гривень.

Яке з глобальних завдань буде виконане найпершим - поки що не відомо. "Результати можуть бути дуже непередбачуваними. Адже вже завтра у нас може з'явитися партнер, зацікавлений у розвитку тієї чи іншої країни, або ж того чи іншого регіону, - стверджує Аліна Білошкурська. - Проте, зважаючи на те, що зараз компанія приймає активну участь в різного роду конференціях та заходах, першою програмою, яка буде розвиватися, швидше за все, стануть регіони. А вже потім - країни СНД та Київ".

На сьогодні мережа закладів швидкого обслуговування ТМ ChickenHUT об’єднує 20 закладів, що працюють у 14 містах України. Для того, щоб стати франчайзі мережі, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 80 тис. євро. та сплатити від 8 до 15 тис. євро паушального внеску. Як стверджують у компанії, вже за 12 місяців проект може повністю окупитися.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank