17.09.2012

ChickenHUT: трьома шляхами вперед

Протягом року компанія планує розпочати експансію країн СНГ, охопити столицю та розширити свою присутність у південно-східних регіонах

Компанія, яка займається розвитком мережі закладів швидкого обслуговування під ТМ ChickenHUT, визначилася з подальшими планами на розвиток. Нова стратегія передбачає три стратегічні шляхи. "Пункт №1 - це експансія простору СНД: насамперед Казахстану та Росії. На даний момент вже ведуться переговори щодо надання ексклюзивних прав, - розповідає представник ТМ ChickenHUT Аліна Білошкурська. - Пункт №2 - це, все ж таки, Київ. Столиця є стратегічно важливою для компанії. В 2013 році тут заплановане відкриття від 3 до 5 закладів. І, нарешті, третій пріоритет - це Східна Україна та Крим. Адже заклади ChickenHUT ще не представлені у Кіровограді, Дніпропетровську, Запоріжжі, Херсоні, Одессі та Криму".

ChickenHUT

ChickenHUT - це місце, де можна швидко перекусити, організувати зустріч, провести вільний час з друзями, сім’єю. Своїм відвідувачам заклад пропонує різноманітні страви з курки. Середній чек становить 35 гривень.

Яке з глобальних завдань буде виконане найпершим - поки що не відомо. "Результати можуть бути дуже непередбачуваними. Адже вже завтра у нас може з'явитися партнер, зацікавлений у розвитку тієї чи іншої країни, або ж того чи іншого регіону, - стверджує Аліна Білошкурська. - Проте, зважаючи на те, що зараз компанія приймає активну участь в різного роду конференціях та заходах, першою програмою, яка буде розвиватися, швидше за все, стануть регіони. А вже потім - країни СНД та Київ".

На сьогодні мережа закладів швидкого обслуговування ТМ ChickenHUT об’єднує 20 закладів, що працюють у 14 містах України. Для того, щоб стати франчайзі мережі, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 80 тис. євро. та сплатити від 8 до 15 тис. євро паушального внеску. Як стверджують у компанії, вже за 12 місяців проект може повністю окупитися.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
ChickenHUT: трьома шляхами вперед

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank