15.09.2012

Спортмастер: освіта для франчайзі

В жовтні та листопаді компанія проведе для своїх партнерів ряд заходів за участі відомих тренерів

2012 рік відзначився для Групи Компаній "Спортмастер" інтенсивним розвитком франчайзингової мережі. Партнерські магазини ТМ Columbia відкрилися в Чернівцях, Севастополі, Харькові та Одесі, а мережа ТМ "Спортландія" розширилася за рахунок відкриттів у Рівному, Ізмаїлі, Києві та Чернівцях. "Ми не збираємося зупинятися на досягненому, та розвиватимемось далі. Так, вже 29 жовтня відбудеться урочисте відкриття франчайзингового магазину Columbia у Львові. Крім цього, в жовтні та листопаді компанія проведе 2 тренінги із залученням відомих тренерів для існуючих франчайзі", - розповідає представник Групи Компаній "Спортмастер" Ксенія Пастушенко.

Спортмастер

Для відкриття нових магазинів "Спортландія" та Columbia компанія розглядає не лише обласні центри, але й населені пункти від 50 тис чоловік.

На сьогодні в Україні працюють 34 магазини Columbia та 20 магазинів "Спортландия". Вітчизняні партнери російського франчайзера зазвичай не зупиняються на одному магазині та практикують розвиток своєї мережі. Як розповідають у компанії, близько 50% франчайзі ГК "Спортмастер" в Україні є власниками двох і більше проектів "Спортландія" та Columbia.

Для того, щоб відкрити магазин "Спортландія" загальною площею 300 кв.м необхідно від $ 37 тис. початкових капітальних інвестицій, для запуску магазину Columbia площею 100 кв.м стартовий капітал становить $ 27 тис. У цю суму входить вартість торгового обладнання, витрати на вивіску і ремонт магазину. З досвіду роботи українських франчайзі, середній термін окупності проектів становить від півтора до двох років.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank