15.09.2012

Спортмастер: освіта для франчайзі

В жовтні та листопаді компанія проведе для своїх партнерів ряд заходів за участі відомих тренерів

2012 рік відзначився для Групи Компаній "Спортмастер" інтенсивним розвитком франчайзингової мережі. Партнерські магазини ТМ Columbia відкрилися в Чернівцях, Севастополі, Харькові та Одесі, а мережа ТМ "Спортландія" розширилася за рахунок відкриттів у Рівному, Ізмаїлі, Києві та Чернівцях. "Ми не збираємося зупинятися на досягненому, та розвиватимемось далі. Так, вже 29 жовтня відбудеться урочисте відкриття франчайзингового магазину Columbia у Львові. Крім цього, в жовтні та листопаді компанія проведе 2 тренінги із залученням відомих тренерів для існуючих франчайзі", - розповідає представник Групи Компаній "Спортмастер" Ксенія Пастушенко.

Спортмастер

Для відкриття нових магазинів "Спортландія" та Columbia компанія розглядає не лише обласні центри, але й населені пункти від 50 тис чоловік.

На сьогодні в Україні працюють 34 магазини Columbia та 20 магазинів "Спортландия". Вітчизняні партнери російського франчайзера зазвичай не зупиняються на одному магазині та практикують розвиток своєї мережі. Як розповідають у компанії, близько 50% франчайзі ГК "Спортмастер" в Україні є власниками двох і більше проектів "Спортландія" та Columbia.

Для того, щоб відкрити магазин "Спортландія" загальною площею 300 кв.м необхідно від $ 37 тис. початкових капітальних інвестицій, для запуску магазину Columbia площею 100 кв.м стартовий капітал становить $ 27 тис. У цю суму входить вартість торгового обладнання, витрати на вивіску і ремонт магазину. З досвіду роботи українських франчайзі, середній термін окупності проектів становить від півтора до двох років.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Спортмастер: освіта для франчайзі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank