19.09.2012

5àSec: французькі хімчистки по франчайзингу

Компанія націлена на активний розвиток мережі в Києві та інших великих містах

В 2008 році мережа французьких хімчисток "5àSec" вийшла на вітчизняний ринок. Компанія з сорокарічним досвідом роботи у своїй галузі прийнялася за розвиток власної мережі в Україні. В 2012 "5àSec" вирішила розширити стратегію свого розвитку: тепер монобрендові хімчистки працюватимуть й за франчайзинговою схемою. "Зараз українська мережа хімчисток "5àSec" представлена 5 точками в столиці та однією в Донецьку. В найближчих планах компанії - активне залучення партнерів насамперед в Києві та інших великих містах. Проте ми будемо раді співпраці із підприємцями з всіх регіонів країни", - розповідає представник компанії "5àSec" в Україні Маріуш Журек.

5àSec Фото Хімчистка "5àSec"

Українська мережа хімчисток "5àSec" представлена 5 точками в столиці та однією в Донецьку

Бренд "5àSec" представлений на сьогодні в таких країнах світу, як Франція, Іспанія, Португалія та Польща. Лише в останній за 12 років присутності на ринку компанія відкрила близько 120 хімчисток. У всіх цих державах "5àSec" практикує схему франчайзингу. "У Франції, звідки родом концепція, 70% хімчисток функціонують на умовах франчайзингу, у Польщі все навпаки: там 80% точок - власні. В Україні ж, як ми сподіваємося, мережа розвиватиметься рівномірно, а співвідношення власних та франчайзингових хімчисток буде 50 на 50", - ділиться Маріуш Журек.

Для того, щоб відкрити хімчистку під ТМ "5àSec", необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 60 тис. євро. Оплата за ліцензію становить 5% обороту. У компанії впевнені, що бренд володіє рядом конкурентних переваг та посідає гідне місце у своїй ніші. "Ціни на послуги "5àSec" майже в два рази нижчі за середні на ринку. Крім цього, ми пропонуємо нашим клієнтам надзвичайно швидкий та якісний сервіс. Якщо людина, зайшовши в торговельний центр, здає речі у хімчистку, вона може бути певна, що повертаючись з шоппінгу вона зможе їх забрати", - стверджує Маріуш Журек.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
5àSec: французькі хімчистки по франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank