12.09.2012

LUSH шукає партнерів по духу

Компанія "Лаш Україна", ініціатор акцій захисту екології та тварин, реалізовує натуральну косметку по франчайзингу

Під торговою маркою "LUSH" відкриваються магазини свіжої косметики ручної роботи, яка підходить для використання вегетаріанцям і 82% продукції - веганам. Перші салони стартували ще у 1995 році в Пулі та Лондоні. Компанія - затятий захисник навколишнього середовища, та активно агітує боротьбу проти тестування косметики на тваринах, в чому сама ж подає приклад. LUSH працює в 50 країнах світу та налічує більш ніж 830 магазинів. В Україні мережа магазинів почала свій розвиток в 2007 році і на сьогодні налічує 11 власних точок. Ще один власний салон ручної косметики відкриється в листопаді в ТЦ "Ocean Plaza". Франчайзинговий ж проект був реалізований тільки рік тому в Сімферополі - за такою системою там функціонує 1 магазин.

мило та косметика

Косметика "LUSH" у своєму складі має свіжі інгредієнти вищої якості: цілющі трави, фрукти, квіти та ефірні масла. 70% існуючих продуктів не мають в своєму складі жодного синтетичного консерванту, 46% продуктів без упаковки

"Для нас розвиток по франчайзингу - це не пошук фінансування мережі магазинів "LUSH" в Україні, а мета знайти партнерів по духу. Нам більше важлива сама людина і як вона буде представляти торгову марку в регіоні. Такі партнери, як правило, самі нас знаходять, - розповідає генеральний директор ТОВ "Лаш Україна" Юрій Сургай. - Перший партнер почав свою діяльність в Сімферополі і там вже рік успішно працює магазин косметики ручної роботи. На сьогоднішній день ми активно ведемо переговори з потенційними франчайзі. У наступному році плануємо відкрити 1 або 2 салони по Україні".

Для того щоб почати бізнес під торговою маркою "LUSH", необхідні початкові інвестиції в сумі від 400 тис. грн. і приміщення площею від 20 до 60 м 2. Як такої вартості франшизи - немає. Франчайзі повинен тільки дотримуватися всіх встановлених принципів роботи магазинів. Це стосується якості обслуговування, дизайну і участі в акціях по захисту екології і тварин. Окупитися такий бізнес у середньому може за 1 рік. У планах компанії розвиток торгової марки "LUSH" по всіх регіонах України. "У містах-мільйонниках всі заплановані відкриття вже здійснилися. Тому далі будемо впроваджувати бренд в інших обласних центрах. А в невеликих містах ми ставимо акцент на розширення мережі по франчайзингу", - ділиться Юрій Сургай.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank