Mortimer: франчайзі до нового навчального року

Понеділок
10.09.2012
Партнерські клуби англійської мови відкрилися у Львові та Харкові
 

Наприкінці серпня мережа клубів з вивчення англійської мови Mortimer English Club поповнилася двома закладами у Львові та Харкові. "Вчителі нових школ успішно відвідали тренінги за програмами та методикою Мортімер, і з великим ентузіазмом приступили до роботи у рідних містах. Відкриття клубів відбулися з гучними та цікавими презентаціями навчальних програм, безкоштовними демонстраційними уроками та анімаційною програмою", - розповіла Інна Азарова, майстер-партнер компанії Mortimer English Club в Україні.

У Львові школу Mortimer відкрив вже діючий франчайзі компанії. "Підписуючи угоду про партнерство ми закріплюємо за нашими франчайзі ексклюзивне право на певну територію. В її межах партнер може відкрити скільки завгодно точок, - розповідає Інна Азарова. - Цікаво те, що останнім часом франчайзі Mortimer English Club проявляють все більшу зацікавленість у можливості відкриття одразу кількох партнерських точок".

Концепція Mortimer English Club користується популярністю у 22 країнах світу. Методика та програми були розроблені ще у 1990 році. В нашій державі школи Mortimer працюють у таких містах, як Київ, Дніпропетровськ, Кіровоград, Львів та Харків. Всього українська мережа Mortimer налічує вже 10 точок.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується