10.09.2012

Mortimer: франчайзі до нового навчального року

Партнерські клуби англійської мови відкрилися у Львові та Харкові

Наприкінці серпня мережа клубів з вивчення англійської мови Mortimer English Club поповнилася двома закладами у Львові та Харкові. "Вчителі нових школ успішно відвідали тренінги за програмами та методикою Мортімер, і з великим ентузіазмом приступили до роботи у рідних містах. Відкриття клубів відбулися з гучними та цікавими презентаціями навчальних програм, безкоштовними демонстраційними уроками та анімаційною програмою", - розповіла Інна Азарова, майстер-партнер компанії Mortimer English Club в Україні.

Mortimer

Mortimer English Club пропонує дітям і дорослим можливість вивчити англійську мову за допомогою веселих ігор і без особливих зусиль - тим же способом, яким освоюється рідна мова

У Львові школу Mortimer відкрив вже діючий франчайзі компанії. "Підписуючи угоду про партнерство ми закріплюємо за нашими франчайзі ексклюзивне право на певну територію. В її межах партнер може відкрити скільки завгодно точок, - розповідає Інна Азарова. - Цікаво те, що останнім часом франчайзі Mortimer English Club проявляють все більшу зацікавленість у можливості відкриття одразу кількох партнерських точок".

Концепція Mortimer English Club користується популярністю у 22 країнах світу. Методика та програми були розроблені ще у 1990 році. В нашій державі школи Mortimer працюють у таких містах, як Київ, Дніпропетровськ, Кіровоград, Львів та Харків. Всього українська мережа Mortimer налічує вже 10 точок.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Mortimer: франчайзі до нового навчального року

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank