08.09.2012

Майя - стильний франчайзинг

Міжнародна мережа салонів краси буде впроваджувати франчайзинг в містах-мільйонниках

Під торговою маркою "Майя" розвивається мережа салонів краси в Україні, Латвії, Росії та Австрії. Перша студія краси була відкрита у Ризі в 1989 році. На сьогодні працюють 35 салонів "Майя". На український ринок бренд надійшов тільки в 2003 році. Зараз у Києві успішно працюють три власних салони: "Майя - Люкс", "Майя - Плюс" і "Майя-Стиль". Франчайзинговий ж проект торгової марки "Майя" в Україні був розроблений на початку 2012 року.

всередині салону краси

Компанія співпрацює зі світовими брендами перукарського і косметологічного мистецтв - L’Oreal Professionnel, Kerastase, Rising і Biologique Recherche

"Продажом франчайзингу ми почали займатися відносно недавно. За 9 років роботи компанії "Майя Україна" була відпрацьована бізнес-модель, яку ми готові пропонувати потенційним партнерам, що бажають працювати в красивому бізнесі. Також втілили власний навчальний проект - Академія салонного мистецтва, який отримав ліцензію Міністерства освіти. У нашій Академії ми готуємо фахівців як для своєї мережі, так і для партнерів, - розповідає генеральний директор ТОВ "Майя Україна" Олена Кононенко. - Не потрібно забувати, що франчайзинг для нас - це наступний етап розвитку торгової марки "Майя". На сьогоднішній день активно ведуться переговори з партнерами в регіонах. Ми готові передати їм свій досвід і секрети успіху. Планується, що свою роботу франчайзингові студії краси почнуть на початку наступного року".

Для того що б відкрити салон краси "Майя" необхідні інвестиції в сумі від € 30 тис. і приміщення площею від 80 м 2. Сама франшиза партнеру обійдеться в € 9 тис. Також він повинен буде оплачувати щорічний роялті (€ 2 тис.) і рекламний внесок (3% від виручки). За словами представників, окупиться такий бізнес в період від 15 до 30 місяців. Цільова аудиторія салонів бізнес класу "Майя" - це успішні і динамічні люди з активною життєвою позицією.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Майя - стильний франчайзинг

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank