08.09.2012

Майя - стильний франчайзинг

Міжнародна мережа салонів краси буде впроваджувати франчайзинг в містах-мільйонниках

Під торговою маркою "Майя" розвивається мережа салонів краси в Україні, Латвії, Росії та Австрії. Перша студія краси була відкрита у Ризі в 1989 році. На сьогодні працюють 35 салонів "Майя". На український ринок бренд надійшов тільки в 2003 році. Зараз у Києві успішно працюють три власних салони: "Майя - Люкс", "Майя - Плюс" і "Майя-Стиль". Франчайзинговий ж проект торгової марки "Майя" в Україні був розроблений на початку 2012 року.

всередині салону краси

Компанія співпрацює зі світовими брендами перукарського і косметологічного мистецтв - L’Oreal Professionnel, Kerastase, Rising і Biologique Recherche

"Продажом франчайзингу ми почали займатися відносно недавно. За 9 років роботи компанії "Майя Україна" була відпрацьована бізнес-модель, яку ми готові пропонувати потенційним партнерам, що бажають працювати в красивому бізнесі. Також втілили власний навчальний проект - Академія салонного мистецтва, який отримав ліцензію Міністерства освіти. У нашій Академії ми готуємо фахівців як для своєї мережі, так і для партнерів, - розповідає генеральний директор ТОВ "Майя Україна" Олена Кононенко. - Не потрібно забувати, що франчайзинг для нас - це наступний етап розвитку торгової марки "Майя". На сьогоднішній день активно ведуться переговори з партнерами в регіонах. Ми готові передати їм свій досвід і секрети успіху. Планується, що свою роботу франчайзингові студії краси почнуть на початку наступного року".

Для того що б відкрити салон краси "Майя" необхідні інвестиції в сумі від € 30 тис. і приміщення площею від 80 м 2. Сама франшиза партнеру обійдеться в € 9 тис. Також він повинен буде оплачувати щорічний роялті (€ 2 тис.) і рекламний внесок (3% від виручки). За словами представників, окупиться такий бізнес в період від 15 до 30 місяців. Цільова аудиторія салонів бізнес класу "Майя" - це успішні і динамічні люди з активною життєвою позицією.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank