05.09.2012

Білоруський джоббінг в Україні

Спершу Газпром, а тепер вже й "Білоруська нафтова компанія" оголосили про свою зацікавленість в розвитку франчайзингової мережі в Україні

"Білоруська нафтова компанія" оголосила про свій намір збільшити свою присутність на вітчизняному ринку завдяки придбанню мережі АЗС. "Ми будемо розвивати роботу на українському ринку у відповідності з тими планами і завданнями, які перед нами ставлять акціонери. Тому, я думаю, що найближчим часом рухатимемось в напрямку необхідності придбання мережі АЗС від кількох штук до кількох десятків", - стверджує генеральний директор ТОВ "БНК-Україна", дочірньої компанії ЗАТ "Білоруська нафтова компанія", Микола Василевич. Проте він також зазначив, що мережа розвиватиметься не обов'язково за рахунок купівлі АЗС. Можливі такі варіанти, як оренда або франчайзинг.

ТНК, АЗС, автозаправка, бензин, заправлятися, заправляти машину

Майже половина вітчизняних АЗС знаходиться у власності крупних мережевих операторів.

Останнім часом український ринок АЗС почав користуватися великою популярністю в сусідніх країн. Так, ще в січні цього року російська державна компанія "Газпром нафта" оголосила про свій намір розвивати в Україні роздрібну мережу автозаправок за схемою франчайзингу. Перша АЗС "Газпрому" відкрилася в травні на 34 кілометрі траси Київ-Одеса. Тоді директор з регіональних продажів ОАТ "Газпромнефть" Олександр Крилов заявив, що, якщо проект виявиться успішним, компанія готова розвинути свою мережу до 300 АЗС на території України. Наша держава стала першим регіоном, в якому Газпром використав франчайзингову схему розширення мережі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Білоруський джоббінг в Україні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank