06.09.2012

nebO’s орієнтується на великі масштаби

Компанія має намір охопити мережею живих барів всі великі міста України, а також - Росії, Європи та США

Відкриття першого живого бару ТМ nebOs відбулося 13 серпня 2011 року. На сьогодні, після року діяльності на ринку, компанія вирішила зайнятися розвитком мережі по франчайзингу. "Зараз ми шукаємо партнерів для того, щоб дати можливість великій кількості людей з різних куточків Києва та України насолоджуватися корисною та смачною їжею. Крім цього, відчуваємо попит зі сторони потенціальних франчайзі", - розповідає власник концепції nebO’s Максим.

Nebos

Продукція nebO’s - це жива їжа, в основі якої лежать тільки натуральні, термiчно необробленi, створені природою продукти: фрукти, овочі, горіхи та насіння.

"Живий бар "nebO's" - перший заклад смачної та корисної їжі для краси та здоров'я. Продукція nebO's диктує сьогодні нові тенденції в здоровому харчуванні. Продукт - жива їжа, в основі якої лежать тільки натуральні, створені природою продукти: фрукти, овочі, горіхи та насіння, - розповідає Максим. - Ми розробили широке меню термічно необробленої їжі: супи, салати, сендвічі, піци, смузі, фреші, десерти, муси та морозиво. До складу страв не входить цукор, борошно і тваринні жири. Для приготування використовуються тільки свіжі (переважно вирощені в нашому регіоні, у тому числі й органічні - ті, що вирощуються без хімії) продукти".

Для того, щоб відкрити заклад під ТМ nebOs, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $ 40 до $ 100 тис. та приміщенням в ТРЦ середньою квадратурою від 50 до 120 м.кв. Своїм франчайзі компанія пропонує два формати співпраці: Bar та Bar&Shop. Живі бари ТМ nebOs відкриватимуться в містах з кількістю населення від 500 тис. "Ми плануємо охопити мережею всі великі міста України, а також - Росії, Європи та США. Наша концепція унікальна навіть у світовому масштабі", - впевнений власник концепції.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
nebO’s орієнтується на великі масштаби

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank