Deconex: дезінфекція у франчайзингу

Понеділок
03.09.2012
Швейцарська торгова марка "Deconex" шукає франчайзі в Україні
 

Компанія "Борер Хемі АГ" (Швейцарія) пропонує для закупівлі дезинфікуючі засоби ефективного очищення європейського рівня під торговою маркою "Deconex". Такі засоби використовуються в медичній, фармацевтичній, харчовій, металургійній, оптичній та лабораторній областях. Продукція торгової марки "Deconex" зарекомендувала себе на ринку України на протязі 17 років, але франчайзингову пропозицію було розроблено лише місяць тому. Тепер компанія націлена активно розвивати бренд по франчайзингу на всій території України.

"На сьогоднішній день ми бачимо активний інтерес до нашої франчайзингової концепції. Це відома марка в усьому світі і, відповідно, є компанії, які хочуть з нами співпрацювати. Вже підписано перший договір з потенційними франчайзі", - ділитися власник торгової марки "Deconex" в Україні Людмила Бала.

Для співпраці з торговою маркою, франчайзі необхідно володіти мінімальними інвестиціями у сумі $ 50 тис. Сама франшиза йому обійдеться від $ 20 тис. до $ 50 тис., залежно від різних можливостей регіонів. Франчайзер також забезпечить підтримку: надасть навчання, бізнес-план і реєстрацію продукції. Окупитися такий франчайзинговий бізнес в середньому за 1 рік.