Deconex: дезінфекція у франчайзингу

Понеділок
03.09.2012
Швейцарська торгова марка "Deconex" шукає франчайзі в Україні
 

Компанія "Борер Хемі АГ" (Швейцарія) пропонує для закупівлі дезинфікуючі засоби ефективного очищення європейського рівня під торговою маркою "Deconex". Такі засоби використовуються в медичній, фармацевтичній, харчовій, металургійній, оптичній та лабораторній областях. Продукція торгової марки "Deconex" зарекомендувала себе на ринку України на протязі 17 років, але франчайзингову пропозицію було розроблено лише місяць тому. Тепер компанія націлена активно розвивати бренд по франчайзингу на всій території України.

"На сьогоднішній день ми бачимо активний інтерес до нашої франчайзингової концепції. Це відома марка в усьому світі і, відповідно, є компанії, які хочуть з нами співпрацювати. Вже підписано перший договір з потенційними франчайзі", - ділитися власник торгової марки "Deconex" в Україні Людмила Бала.

Для співпраці з торговою маркою, франчайзі необхідно володіти мінімальними інвестиціями у сумі $ 50 тис. Сама франшиза йому обійдеться від $ 20 тис. до $ 50 тис., залежно від різних можливостей регіонів. Франчайзер також забезпечить підтримку: надасть навчання, бізнес-план і реєстрацію продукції. Окупитися такий франчайзинговий бізнес в середньому за 1 рік.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?