01.09.2012

Subway тільки для вегетаріанців

В Індії відкриється перший ресторан із виключно пісними бутербродами

Перший повністю вегетаріантський ресторан відкриється 4 вересня в місті Яландхар, що в Індії. Вегетаріанський Subway споруджений в кампусі Lovely Professional University. ЯК стало відомо, цією ресторацією завідуватиме франчайзі - родина Міттал, яка всіляко сприяє популяризації здорового способу життя серед індійців. Договір франчайзингу партнери підписали ще в листопаді минулого року.

Subway

Бутерброди Subway можна скуштувати в 37 тисячах ресторанів у 100 країнах світу. В кожній з них компанія розвиває мережу по франчайзингу.

"Як бренд ми завжди були чутливими до потреб місцевого ринку. В Індії живе велика кількість вегетаріанців, тому ми вирішили створити для них окреме вегетаріанське меню", - розповідає Четан Арора, що займається розвитком мережі Subway на території Індії.

На сьогодні в Індії працює 280 ресторанів Subway. В жодному з них не знайдеш бутерброду з яловичиною, адже корова - священна тварина індусів. Відкрити в країні вегетаріанський заклад громадського харчування вирішила Pizza Hut. В меню ресторану, що розташовується в штаті Гуджарат, немає м'ясної піци.

Нагадаємо, що наприкінці 2011 року Subway оголосила про свій вихід в Україну. Як повідомили в центральному офісі компанії, перші ресторани в нашій країні повинні були з'явиться вже навесні. Subway мала намір знайти в Україні партнера, який зможе взяти на себе близько половини загальних витрат на розвиток мережі та матиме змогу підтримувати її фінансовий баланс.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank