01.09.2012

Subway тільки для вегетаріанців

В Індії відкриється перший ресторан із виключно пісними бутербродами

Перший повністю вегетаріантський ресторан відкриється 4 вересня в місті Яландхар, що в Індії. Вегетаріанський Subway споруджений в кампусі Lovely Professional University. ЯК стало відомо, цією ресторацією завідуватиме франчайзі - родина Міттал, яка всіляко сприяє популяризації здорового способу життя серед індійців. Договір франчайзингу партнери підписали ще в листопаді минулого року.

Subway

Бутерброди Subway можна скуштувати в 37 тисячах ресторанів у 100 країнах світу. В кожній з них компанія розвиває мережу по франчайзингу.

"Як бренд ми завжди були чутливими до потреб місцевого ринку. В Індії живе велика кількість вегетаріанців, тому ми вирішили створити для них окреме вегетаріанське меню", - розповідає Четан Арора, що займається розвитком мережі Subway на території Індії.

На сьогодні в Індії працює 280 ресторанів Subway. В жодному з них не знайдеш бутерброду з яловичиною, адже корова - священна тварина індусів. Відкрити в країні вегетаріанський заклад громадського харчування вирішила Pizza Hut. В меню ресторану, що розташовується в штаті Гуджарат, немає м'ясної піци.

Нагадаємо, що наприкінці 2011 року Subway оголосила про свій вихід в Україну. Як повідомили в центральному офісі компанії, перші ресторани в нашій країні повинні були з'явиться вже навесні. Subway мала намір знайти в Україні партнера, який зможе взяти на себе близько половини загальних витрат на розвиток мережі та матиме змогу підтримувати її фінансовий баланс.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Subway тільки для вегетаріанців

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank