31.08.2012

KFC тепер в Україні

Перший український франчайзі найближчим часом планує відкрити 10 ресторанів в Києві

Світова мережа ресторанів швидкого харчування KFC тепер буде розвиватися і в Україні. Перший заклад відкриється цієї осені в торговому центрі "Ocean Plaza". На сьогодні представники торгової марки оцінюють як мінімум 9 потенційних місць для розміщення ресторанів KFC. "У нас на розгляд є з десяток місць у Києві, де можуть функціонувати заклади KFC. Зараз якраз ведемо активні переговори щодо оренди, - ділитися генеральний директор ТОВ "Українська харчова компанія" Олександр Сафонкін. - Віддаємо перевагу майданчикам в центрі міста і у великих торгових центрах. Але беремо до уваги ще й інші місця, так як компанія пропонує різні формати ресторанів".

фаст-фуд Фото KFC

В основі меню KFC - два смаки: оригінальний “11 спецій і трав“ і гострий “Hot and Spicy“. Акцент в меню робиться на лінійках страв, до складу яких входить куряче м’ясо, приготоване за цими рецептами

"Загалом, у нас встановлені довгострокові плани на рахунок розвитку мережі KFC на українському ринку. Вже заплановані дії на найближчі 10 років, - розповідає Олександр Сафонкін. - Ми націлені на захоплення величезної частини ніші Quick Service Restaurants. Як швидко будуть відкриватися ресторани, поки невідомо. Все залежить від власників нерухомості та домовленості з ними щодо оренди".

KFC - це третя за популярністю в світі мережа ресторанів швидкого харчування. Бренд об'єднує більше 17 тис. закладів, поступаючись по їх кількості тільки Subway (37 тис.) і McDonald`s (33 тис. закладів). Чистий прибуток компанії в 2010 році склав $ 1,158 млрд. Крім мережі ресторанів KFC (Kentucky Fried Chicken) компанії Yum! Brands належать також торговельні марки Pizza Hut і Taco Bell.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank