31.08.2012

KFC тепер в Україні

Перший український франчайзі найближчим часом планує відкрити 10 ресторанів в Києві

Світова мережа ресторанів швидкого харчування KFC тепер буде розвиватися і в Україні. Перший заклад відкриється цієї осені в торговому центрі "Ocean Plaza". На сьогодні представники торгової марки оцінюють як мінімум 9 потенційних місць для розміщення ресторанів KFC. "У нас на розгляд є з десяток місць у Києві, де можуть функціонувати заклади KFC. Зараз якраз ведемо активні переговори щодо оренди, - ділитися генеральний директор ТОВ "Українська харчова компанія" Олександр Сафонкін. - Віддаємо перевагу майданчикам в центрі міста і у великих торгових центрах. Але беремо до уваги ще й інші місця, так як компанія пропонує різні формати ресторанів".

фаст-фуд Фото KFC

В основі меню KFC - два смаки: оригінальний “11 спецій і трав“ і гострий “Hot and Spicy“. Акцент в меню робиться на лінійках страв, до складу яких входить куряче м’ясо, приготоване за цими рецептами

"Загалом, у нас встановлені довгострокові плани на рахунок розвитку мережі KFC на українському ринку. Вже заплановані дії на найближчі 10 років, - розповідає Олександр Сафонкін. - Ми націлені на захоплення величезної частини ніші Quick Service Restaurants. Як швидко будуть відкриватися ресторани, поки невідомо. Все залежить від власників нерухомості та домовленості з ними щодо оренди".

KFC - це третя за популярністю в світі мережа ресторанів швидкого харчування. Бренд об'єднує більше 17 тис. закладів, поступаючись по їх кількості тільки Subway (37 тис.) і McDonald`s (33 тис. закладів). Чистий прибуток компанії в 2010 році склав $ 1,158 млрд. Крім мережі ресторанів KFC (Kentucky Fried Chicken) компанії Yum! Brands належать також торговельні марки Pizza Hut і Taco Bell.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
KFC тепер в Україні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank