29.08.2012

Travel Professional Agency: для досвідчених та новачків

Партнерами мережі можуть стати як вже діючі туристичні агенції, так і новостворені компанії

Компанія Travel Professional Group, колектив якої працює на ринку туристичних послуг починаючи з 1994 року, взялася за розвиток партнерської мережі турагенцій. Франчайзинговий проект Travel Professional Agency, запущений в 2011 році, передбачає співпрацю як з новоствореними компаніями, так і з діючими туристичними агенціями. На сьогодні під торговою маркою працює 8 представництв в Україні та за кордоном, а також - 6 франчайзингових точок. "Ми розвиваємо мережу для того, щоб просувати якісний продукт нашого туроператора, - стверджує керівник департаменту франчайзингу Travel Professional Agency Марина Горідько. - Наша продукція орієнтована на задоволення будь-яких забаганок зацікавлених туристів, а тому можемо забезпечити партнера високим рівнем продажів".

Travel Professional Agency - це 8 представництв в Україні та за кордоном, а також - 6 франчайзингових точок в нашій країні.

Своїм клієнтам Travel Professional Agency пропонує широкий спектр турів. "Ми - єдина в Україні туристична компанія, яка має власний офіс у Тайланді. Також ми співпрацюємо з ексклюзивними готелями у Греції, реалізуємо висококонкурентні тури до ОАЕ, країн Європи, Африки та Північної і Південної Америки", - розповідає Марина Горідько.

Для того, щоб стати франчайзі Travel Professional Agency, необхідно володіти інвестиціями в розмірі 25 тис. грн. "Однією з пріоритетних переваг нашої компанії, як франчайзера, є відсутність будь-яких обов'язкових платежів: паушального внеску та щомісячних роялті, - розповідає Марина Горідько. - Проте, якщо агенція буде працювати в мережі, обов'язковим є брендування офісу в нашому корпоративному стилі. Тому інвестиції, які ми прописали, призначені для оформлення зовнішнього вигляду фасаду або, якщо це закрита точка продажу, для створення макетів та іншої брендованої продукції".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Travel Professional Agency: для досвідчених та новачків

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank