27.08.2012

Пан Каштан – новинка у стріт-фуді

Франчайзингові точки торгівлі смаженими каштанами відкриваються в Україні та Росії

Компанія під торговою маркою “Пан Каштан” розпочала свою діяльність наприкінці 2011 року. Тоді ж була розроблена і франчайзингова пропозиція для партнерів, зацікавлених у реалізації бізнес-ідеї. “Пан Каштан” – це стильний візок у вигляді паровозика, на базі якого запікаються каштани та продаються у гарячому вигляді. Окрім продажу смажених каштанів, представники торгової марки пропонують паралельно розповсюджувати вироби з цього екзотичного горіха: глазуровані, консервовані та очищені каштани у різноманітному пакуванні. “Саме зараз завозимо більшу партію виробів із каштанів. Наші покупці позитивно оцінили такий супутній товар, - розповідає власник торгової марки “Пан Каштан” Ігор Фіняк. – Тому будемо пропонувати продукцію своїм партнерам та майбутнім франчайзі”.

паровозик на вулиці

Смажені каштани - це повністю натуральний продукт, який містить в собі багато корисних і поживних речовин, для приготування яких не використовуються інші інгредієнти, навіть олія

“Взагалі, каштан – це чисто європейський продукт. Тому виникла ідея познайомити українців з зарубіжним горіхом та спробувати розпочати бізнес. Єдине, що нас насторожило – сезонна специфіка каштанів. В Європі їх збирають з середини жовтня до початку грудня і, відповідно, найбільший попит в споживачів вникає саме в цей час, - ділиться Ігор Фіняк. – Ми обрали інший шлях – вирішили безперебійно постачати горіх на Україну. Для цього ще в Іспанії каштани попередньо легко обсмажуються і піддаються різкому заморожуванню. Після того замороженими вони транспортуються в Україну. Так зберігаються всі корисні властивості та збільшується термін зберігання”.

Візок у вигляді паровозика обладнаний нагрівачем для запікання каштанів та підтримання їх гарячими, відділенням для зберігання напівфабрикату, необхідної кількості одноразових порційних пакетиків для продажу, інвентарю та спецодягу. Відкриття точки стріт-фуду обійдеться франчайзі у сумі 25 тис. грн. Окупиться такий бізнес в середньому за 2-3 місяці. Також франчайзер забезпечить постійною підтримкою: постачання напівфабрикату іспанського каштана, навчання персоналу, рекомендації та консультації з ведення бізнесу. Ще потрібно зважити на умови розміщення пункту торгівлі каштанами – це центральні вулиці міста та туристичні місця, де люди полюбляють відпочивати.

В основному, компанія націлена на розвиток мережі під торговою маркою “Пан Каштан” як в Україні, так і в Росії. На сьогоднішній день вже функціонують 5 власних точок у Львові та Одесі, та 9 франчайзингових – у Москві, Санкт-Петербурзі, Сочі та Єкатеринбурзі. Також активно ведуться переговори з франчайзі. Найближчим часом каштанові паровозики запрацюють в Києві, Одесі, Ужгороді та Хмельницькому.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Пан Каштан – новинка у стріт-фуді

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank