22.08.2012

Соцторг: соціальний франчайзинг

Тепер франчайзинг буде допомагати соціально незахищеним людям

Компанія "Соціальна Торгова Мережа СОЦТОРГ" розпочала свою діяльність в Запоріжжі зовсім недавно - цієї весни. Через ажіотаж, що виник навколо бізнес ідеї, представники торгової марки вирішили розвивати мережу за допомогою франчайзингу. СОЦТОРГ - це служба надання послуг з продажу та безкоштовної доставки продуктів харчування пенсіонерам та соціально незахищеним верствам населення. Компанія співпрацює з великими постачальниками, що дає можливість продавати продукти за нижчими цінами, ніж у магазинах і супермаркетах. "У нас зараз більше 200 найменувань продуктів. Цінова політика на товари першої необхідності на 10-15% менша, ніж в інших точках продажу", - розповідає власник торгової марки "СОЦТОРГ" Сергій Кот.

склад в середині

У Запоріжжі відкрилася всеукраїнська торгова мережа "Соцторг", покликана простягнути руку допомоги незахищеним верствам населення

"Це соціальний бізнес-проект, розрахований, з одного боку, на відкриття власної справи, а з іншого - на допомогу людям, хто в ній потребує. Працює служба наступним чином. Клієнт з нашої газети вибирає необхідний набір продуктів, дзвонить в call-центр, замовляє і через деякий час кур'єри безкоштовно доставляють замовлення до дому, - ділиться Сергій Кот. - "В основному акцент ми ставимо на соціальні групи населення. Але останнім часом спостерігається тенденція користування послугами служби і звичайних людей. Тому не виключаємо і таких клієнтів".

Компанія націлена на швидкий та ефективний розвиток франчайзингової мережі торгової марки "СОЦТОРГ". Прикладом для потенційних партнерів є власна соціальна служба доставки продуктів в Запоріжжі і другий філіал у Вінниці, який стартує незабаром. Соцторг буде відкриватися в містах з населенням від 100 тис. Франчайзі необхідно інвестувати в такий проект 645 тис. грн. Вступний внесок тоді буде становити 80 тис. грн., а роялті - 20 тис. Ще необхідна умова - це наявність приміщення під офіс (від 30 м2) і приміщення під склад (від 200 м2).

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

1

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank