18.08.2012

За франшизою до Польщі

Найбільша в Центрально-Східній Європі виставка франчайзингу відбудеться в жовтні у Варшаві. Очікується, що в події візьме участь більше 100 компаній

Компанія PROFIT system вже вдесяте організовує найбільший у Центрально-Східній Європі захід, присвячений тематиці франчайзингу. Цього року виставка відбудеться в період з 18 по 20 жовтня в Палаці культури і науки у Варшаві. Участь у заході візьме більше 100 франчайзерів, серед яких - такі відомі міжнародні бренди, як Carrefour, McDonald’s, Intermarché, Bricomarché, Yogen Früz та Paris Smile. За прогнозами організаторів виставку відвідає близько 7 тис. зацікавлених підприємців.

В 2011 році польську виставку Franczyza 2011 відвідало 6 тисяч гостей, участь у заході взяли 65 компаній.

"Виставка франчайзингу дає можливість зустріти багатьох франчайзерів в одному місці. Це означає, що підприємцям не доведеться їздити з одного офісу до іншого. Таким чином вони заощадять і час, і гроші", - стверджує Моніка Добровські, президент Польської Організації Франчайзингу.

В 2011 році польську виставку Franczyza 2011 відвідало 6 тисяч гостей, участь у заході взяли 65 компаній. Серед них були ті компанії, які вже працюють на українському ринку - рітейлери одягу "4F", "Top Secret" та"Coccodrillo", та ті, які тільки планують свій вихід в Україну –"Attirance" (латвійська косметика), "BodyConcept" (салони краси), "Cilli Pizza" та "Biesiadowo" (піцерії), а також – кілька компаній, які працюють у банківській сфері та сфері фінансового консалтингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

1

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank