Челентано: швидкими кроками по франчайзингу

Понеділок
20.08.2012
Щомісяця компанія Fast Food Systems в середньому відкриває 1-2 франчайзингові ресторани
 

Мережа ресторанів “Піца Челентано” продовжує розширюватись за франчайзинговою концепцією. На сьогодні з торговою маркою співпрацює 171 франчайзі. “В середньому наша компанія відкриває 12 ресторанів на рік, – ділиться директор департаменту франчайзингу компанії Fast Food Systems Ольга Йолтуховська. – Так, найближчим часом, мають стартувати нові ресторани “Піца Челентано” в Києві, Львові, Донецьку, Херсоні, Знам’янці та Сімферополі. Також цієї осені Fast Food Systems презентує новий формат піцерії. Ми хочемо зробити нашим шанувальникам і партнерам, які всі ці роки лояльно до нас відносились - приємний сюрприз”.

“Ми відкриті і раді партнерству. Компанія Fast Food Systems і надалі хоче займати стійки позиції в ресторанному бізнесі. Тому є чіткі умови до входу в мережу. В першу чергу, це вимоги до потенційних франчайзі, які готові будувати бізнес на основі взаємної поваги, за схемою франчайзингововго бізнесу і, найголовніше, поділяти наші корпоративні цінності. Також ми дуже прискіпливо вивчаємо інфраструктуру міста, місце розташування майбутнього ресторану та вибираємо приміщення, яке має бути розміром не менш ніж 150 м2", - розказала Ольга Йолтуховська. Прилегла територія ресторану має мати можливість облаштування літнього майданчику та місця для паркування транспорту. Вартість самої франшизи обійдеться потенційному партнеру в суму від € 6 до 14 тис., в залежності від категорії міста, місця розташування та формату закладу. Інвестиції на відкриття ресторану складатимуть в середньому € 140 тис. Окупиться такий франчайзинговий бізнес приблизно за 3 роки.

Fast Food Systems була першою українською компанією, що розпочала розвиток мережі по франчайзингу, і на сьогоднішній день є одним з найбільших вітчизнях франчайзерів. Заклади під брендами з портфелю FFS є вже у всіх регіонах України, включаючи невеликі міста. Сьогодні компанія Fast Food Systems розвиває найбільшу в Україні мережу демократичних ресторанів: мережа піцерій "Піца Челентано" нараховує 171 заклад, "Картопляна Xата" - 34, ресторан японської кухні "Япі" - 5 закладів.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

популярне на форумі

Taco Bell собирается в Россию

Хочу эту франшизу

1 коментар
остання 19.04.2018
Тайрай: франчайзинг со вкусом Востока

Давай откроем этот бизнес в Беларуси.

1 коментар
остання 06.10.2016
Как открыть суши-бар. Бизнес-план.

Полезная информация

1 коментар
остання 16.04.2016
Собственный сэндвич-бар с FreshLine

Впервые побывал в фреш-лайне весной прошлого года и с тех пор хожу сюда чуть ли ни каждую неделю...

2 коментар
остання 18.02.2016
Макдональдс в цифрах

Интересная информация. Я люблю Макдональдс, хотя и не очень полезно

1 коментар
остання 27.01.2016
Символ немецкого фастфуда Curry Wurst

Где бы взять 40 тыс долл.? В Днепропетровске возле жд вокзала отличное заведение! . .еда,...

1 коментар
остання 13.10.2015
Собственный сэндвич-бар с FreshLine

Бываю довольно часто, всегда заказываю сок томатный и фрешлайн. Ребята на кассе довольно...

2 коментар
остання 17.06.2015
Как открыть мини-пивоварню? Бизнес-план

Доводилось пробовать пиво в заведениях, где стоят пивоварни не только от Генрих Шульц, но и от...

1 коментар
остання 12.02.2015