20.08.2012

Челентано: швидкими кроками по франчайзингу

Щомісяця компанія Fast Food Systems в середньому відкриває 1-2 франчайзингові ресторани

Мережа ресторанів “Піца Челентано” продовжує розширюватись за франчайзинговою концепцією. На сьогодні з торговою маркою співпрацює 171 франчайзі. “В середньому наша компанія відкриває 12 ресторанів на рік, – ділиться директор департаменту франчайзингу компанії Fast Food Systems Ольга Йолтуховська. – Так, найближчим часом, мають стартувати нові ресторани “Піца Челентано” в Києві, Львові, Донецьку, Херсоні, Знам’янці та Сімферополі. Також цієї осені Fast Food Systems презентує новий формат піцерії. Ми хочемо зробити нашим шанувальникам і партнерам, які всі ці роки лояльно до нас відносились - приємний сюрприз”.

всередині ресторану

Ресторани “Піца Челентано” - це заклади формату Quick & Casual

“Ми відкриті і раді партнерству. Компанія Fast Food Systems і надалі хоче займати стійки позиції в ресторанному бізнесі. Тому є чіткі умови до входу в мережу. В першу чергу, це вимоги до потенційних франчайзі, які готові будувати бізнес на основі взаємної поваги, за схемою франчайзингововго бізнесу і, найголовніше, поділяти наші корпоративні цінності. Також ми дуже прискіпливо вивчаємо інфраструктуру міста, місце розташування майбутнього ресторану та вибираємо приміщення, яке має бути розміром не менш ніж 150 м2", - розказала Ольга Йолтуховська. Прилегла територія ресторану має мати можливість облаштування літнього майданчику та місця для паркування транспорту. Вартість самої франшизи обійдеться потенційному партнеру в суму від € 6 до 14 тис., в залежності від категорії міста, місця розташування та формату закладу. Інвестиції на відкриття ресторану складатимуть в середньому € 140 тис. Окупиться такий франчайзинговий бізнес приблизно за 3 роки.

Fast Food Systems була першою українською компанією, що розпочала розвиток мережі по франчайзингу, і на сьогоднішній день є одним з найбільших вітчизнях франчайзерів. Заклади під брендами з портфелю FFS є вже у всіх регіонах України, включаючи невеликі міста. Сьогодні компанія Fast Food Systems розвиває найбільшу в Україні мережу демократичних ресторанів: мережа піцерій "Піца Челентано" нараховує 171 заклад, "Картопляна Xата" - 34, ресторан японської кухні "Япі" - 5 закладів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Челентано: швидкими кроками по франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank