11.09.2012

Тайрай: франчайзинг зі смаком Сходу

Одеський ресторатор відкриватиме заклади автентичної тайської та японської кухні у регіонах

Перший ресторан під ТМ "Тайрай" відкрився в 2009 році в найбільшому морському порті України - Одесі. За три роки власник концепції розвинув у місті мережу із 3-х закладів. Оскільки концепція добре зарекомендувала себе на регіональному ринку, підприємець вирішив і надалі розширювати бізнес, відкриваючи франчайзингові ресторани в інших містах країни. "Зараз компанія шукає потенційних партнерів в тих містах, де ресторани "Тайрай" зможуть успішно функціонувати, тобто - в містах з населенням від 500 тисяч і вище, - стверджує власник концепції "Тайрай" Олександр Розеншток. - В цьому плані я завжди орієнтуюся на McDonald's: там, де працюють заклади цього мережевого гіганта, прибутковим буде і проект "Тайрай".

Тайрай

Меню ресторанів "Тайрай" налічує 120 позицій. Його розробкою займалися українські та тайські кухарі, тому воно добре адаптовано під смаки місцевої публіки, але при цьому не втратило своєї автентичності.

Цільова аудиторія ресторанів "Тайрай" - люди із середнім рівнем доходів. "Хоч інгрідієнти, які використовуються нами для приготування страв, і є достатньо дорогими, проте ціни в ресторанах досить демократичні, - розповідає Олександр Розеншток. - Ми хочемо, щоб похід у ресторан був для нашого клієнта звичайною справою, а не чимось надзвичайним. Тому відвідувачі "Тайрай" можуть пристойно поїсти, витративши на обід всього 60-80 гривень".

В меню ресторанів "Тайрай" - салати, супи, 4 види лапші, морепродукти та м'ясні страви, приготовані за оригінальною рецептурою. Крім цього, українські любителі японської кухні можуть знайти в "Тайраї" великий вибір суші, місо, супів та ролів. Ізюминкою закладу є те, що кухар на спеціальній сковорідці "Вок" готує страви в залі на відкритій кухні, тому процес приготування стає для гостей закладу своєрідною шоу програмою.

Для того, щоб відкрити ресторан "Тайрай", необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 320 до 480 тис. грн. Середній термін окупності становить від 12 до 18 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

1

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank