Гнучкий франчайзинг L’ERBOLARIO

Четвер
16.08.2012
Індивідуальний підхід в залежності від бюджету франчайзі - головний метод співробітництва компанії "Інфанта"
 

У 2003 році торговельний дім "Інфанта" уклав контракт на поставку продукції L`Erbolario в Україну. Торгова марка представляє виробництво лікувальної ароматичної косметики, створеної на основі виключно натуральних компонентів рослинного походження. Італійська компанія працює в двох форматах - поширення продукту в аптеках і по франчайзингу. В Україні вибір методу співробітництва випав на другий варіант. На сьогодні франчайзингова мережа нараховує 37 магазинів по всій Україні, 3 з них знаходяться в Києві. Найближчим часом повинні відкритися ще дві точки з розповсюдження брендової косметики в Херсоні та Сімферополі.

"Перші 7 магазинів L`Erbolario в Україні відкривалися за суворими умовами франчайзингового співробітництва. Італійські представники торгової марки узгоджували розмір приміщення, і навіть дизайн. Але через несприятливе економічне середовище у вітчизняному бізнесі, стало складно дотримуватися всіх правил партнерства. Тому ми стали більш лояльно ставитися до наших майбутніх партерів, - розповідає бренд-менеджер ТД "Інфанта" Олександра Якшина. - На даний момент ми скоротили умови співпраці - тепер в залежності від суми інвестицій надаємо різні варіанти оформлення і наповнення магазину. Здійснюємо підтримку необхідними рекламними матеріалами, забезпечуємо пробниками, тестерами і фірмовою пакувальної продукцією. А також проводимо професійне навчання персоналу".

Щоб відкрити магазин косметики та парфумерії L`Erbolario, не потрібно виплачувати паушальний внесок. Інвестиції, які знадобляться для магазину з мінімальною площею (4 м2), складуть приблизно $ 6 тис., $ 3 тис. з яких підуть на всі необхідні меблі, а $ 2-3 тис. - на заповнення прилавків продукцією. В дані розрахунки не були враховані витрати на оренду приміщення. Розташовуватися такі магазини повинні на центральних вулицях міста або в торгівельних центрах.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується