16.08.2012

Гнучкий франчайзинг L’ERBOLARIO

Індивідуальний підхід в залежності від бюджету франчайзі - головний метод співробітництва компанії "Інфанта"

У 2003 році торговельний дім "Інфанта" уклав контракт на поставку продукції L`Erbolario в Україну. Торгова марка представляє виробництво лікувальної ароматичної косметики, створеної на основі виключно натуральних компонентів рослинного походження. Італійська компанія працює в двох форматах - поширення продукту в аптеках і по франчайзингу. В Україні вибір методу співробітництва випав на другий варіант. На сьогодні франчайзингова мережа нараховує 37 магазинів по всій Україні, 3 з них знаходяться в Києві. Найближчим часом повинні відкритися ще дві точки з розповсюдження брендової косметики в Херсоні та Сімферополі.

вітрина магазину косметики

L’ERBOLARIO - це широкий асортимент (більше 400 найменувань) фіто-косметики для догляду за обличчям, тілом, волоссям, а також парфумерні композиції

"Перші 7 магазинів L`Erbolario в Україні відкривалися за суворими умовами франчайзингового співробітництва. Італійські представники торгової марки узгоджували розмір приміщення, і навіть дизайн. Але через несприятливе економічне середовище у вітчизняному бізнесі, стало складно дотримуватися всіх правил партнерства. Тому ми стали більш лояльно ставитися до наших майбутніх партерів, - розповідає бренд-менеджер ТД "Інфанта" Олександра Якшина. - На даний момент ми скоротили умови співпраці - тепер в залежності від суми інвестицій надаємо різні варіанти оформлення і наповнення магазину. Здійснюємо підтримку необхідними рекламними матеріалами, забезпечуємо пробниками, тестерами і фірмовою пакувальної продукцією. А також проводимо професійне навчання персоналу".

Щоб відкрити магазин косметики та парфумерії L`Erbolario, не потрібно виплачувати паушальний внесок. Інвестиції, які знадобляться для магазину з мінімальною площею (4 м2), складуть приблизно $ 6 тис., $ 3 тис. з яких підуть на всі необхідні меблі, а $ 2-3 тис. - на заповнення прилавків продукцією. В дані розрахунки не були враховані витрати на оренду приміщення. Розташовуватися такі магазини повинні на центральних вулицях міста або в торгівельних центрах.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Гнучкий франчайзинг L’ERBOLARIO

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank