14.08.2012

Less Spoon тепер з кавою

Італійська кава "Kіli" - нова пропозиція від чайної компанії "Мультипродукт"

Компанія, яка займається дистрибуцією мультистіККів Less Spoon, розширила свій асортимент за рахунок кави. Тепер любителі чаю в стіках зможуть оцінити каву в зернах під брендом "Kіli". "Це якісна і ароматна кава з Італії. Поширюватися вона буде в кілограмових пачках", - поділився нововведенням директор з продажів ТОВ "Мультипродукт" Євген Ясько.

Less Spoon - інноваційний чайний мультистіКК, який виконує функцію ложки. Кожен мультистіКК Less Spoon має 836 отворів для ефективного персонального заварювання

Крім розширення асортименту компанія активно займається збільшенням виробничих потужностей."У нас вже є попередньо підписані угоди про партнерство на 2013 рік- розповідає Євген Ясько. - Згідно з цими документами, до цього часу ми повинні збільшити виробництво в 32 рази. Тому розширюємо і торговий відділ, активно підбираємо нових менеджерів з продажів". Також в компанії триває робота над чайними автоматами, які будуть працювати за системою вендiнгу.

Серед найбільш відомих партнерів, з якими співпрацює торгова марка "Less Spoon" - мережі ТНК, мережа будівельно-господарських гіпермаркетів "Епіцентр", "Золотий Гепард", "Віденські булочки", "Пінчук арт-центр", мережа ресторанів "Любов і голод", Міжнародний виставковий центр в Києві, Палац Культури України.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank