Вівторок
14.08.2012
Італійська кава "Kіli" - нова пропозиція від чайної компанії "Мультипродукт"
 

Компанія, яка займається дистрибуцією мультистіККів Less Spoon, розширила свій асортимент за рахунок кави. Тепер любителі чаю в стіках зможуть оцінити каву в зернах під брендом "Kіli". "Це якісна і ароматна кава з Італії. Поширюватися вона буде в кілограмових пачках", - поділився нововведенням директор з продажів ТОВ "Мультипродукт" Євген Ясько.

Крім розширення асортименту компанія активно займається збільшенням виробничих потужностей."У нас вже є попередньо підписані угоди про партнерство на 2013 рік- розповідає Євген Ясько. - Згідно з цими документами, до цього часу ми повинні збільшити виробництво в 32 рази. Тому розширюємо і торговий відділ, активно підбираємо нових менеджерів з продажів". Також в компанії триває робота над чайними автоматами, які будуть працювати за системою вендiнгу.

Серед найбільш відомих партнерів, з якими співпрацює торгова марка "Less Spoon" - мережі ТНК, мережа будівельно-господарських гіпермаркетів "Епіцентр", "Золотий Гепард", "Віденські булочки", "Пінчук арт-центр", мережа ресторанів "Любов і голод", Міжнародний виставковий центр в Києві, Палац Культури України.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію