11.08.2012

LavAzza Expression тепер в СНД

Перша кав’ярня відкриється цієї осені в Москві

Компанія LLC NTC Town Restaurants ще в 2011 році уклала договір про розвиток мережі кав'ярень LavAzza Espression на умовах франчазингу в Росії та в інших країнах СНД. Відкриття першого закладу відбудеться в жовтні в Москві. Кав'ярня розташовуватиметься в приміщенні з площею 424 м2. Протягом 5 років вітчизняний представник планує відкрити 60 закладів.

всередині кафе Фото Lavazza Espression

Кав’ярня Lavazza Espression - місце, де любителі кави можуть оцінити якість найвідоміших італійських виробників ароматного напою

LavAzza Espression є знаковим місцем для шанувальників італійського еспрессо. У меню кафе передбачений великий вибір оригінальних страв та кави, рецепти яких були створені відомим шеф-кухарем Ферраном Адріа. У дизайні приміщення переважно використовуються теплі тони. Цікавою особливістю також є розміщення фото кращих світових фотографів в самій кав'ярні.

Перша кав'ярня LavAzza Espression відкрилася в 2007 році. На сьогодні мережа торгової марки налічує 400 кавових точок по всьому світу. Покуштувати кави в LavAzza Espression можна в таких країнах, як США, Китай, Великобританія, Іспанія, Італія, Індія та інші.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
LavAzza Expression тепер в СНД

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank