11.08.2012

LavAzza Expression тепер в СНД

Перша кав’ярня відкриється цієї осені в Москві

Компанія LLC NTC Town Restaurants ще в 2011 році уклала договір про розвиток мережі кав'ярень LavAzza Espression на умовах франчазингу в Росії та в інших країнах СНД. Відкриття першого закладу відбудеться в жовтні в Москві. Кав'ярня розташовуватиметься в приміщенні з площею 424 м2. Протягом 5 років вітчизняний представник планує відкрити 60 закладів.

всередині кафе Фото Lavazza Espression

Кав’ярня Lavazza Espression - місце, де любителі кави можуть оцінити якість найвідоміших італійських виробників ароматного напою

LavAzza Espression є знаковим місцем для шанувальників італійського еспрессо. У меню кафе передбачений великий вибір оригінальних страв та кави, рецепти яких були створені відомим шеф-кухарем Ферраном Адріа. У дизайні приміщення переважно використовуються теплі тони. Цікавою особливістю також є розміщення фото кращих світових фотографів в самій кав'ярні.

Перша кав'ярня LavAzza Espression відкрилася в 2007 році. На сьогодні мережа торгової марки налічує 400 кавових точок по всьому світу. Покуштувати кави в LavAzza Espression можна в таких країнах, як США, Китай, Великобританія, Іспанія, Італія, Індія та інші.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank