Понеділок
13.08.2012
Торгова марка "Монарх" ще думає, чи відновлювати франчайзинг, тоді як "Respect" активно співпрацює з франчайзі
 

Взуттєва компанія "Монарх" в передкризові роки розвивала свою мережу за допомогою франчайзингу, але в 2009 призупинила співпрацю з потенційними франчайзі. На сьогодні під торговою маркою "Монарх" відкриваються лише власні магазини. Чи буде в найближчому майбутньому пропозиція про партнерство з франчайзі - поки що невідомо. Інший гравець ринку - салони взуття "Respect" - не втрачав часу і з 2010 року почав активно розширювати мережу по франчайзингу. Зараз під крилом компанії працюють 27 роздрібних і 10 франчайзингових магазинів на території всієї України.

"Найближчим часом ми готуємося до відкриття ще трьох франчайзингових салонів взуття. На даний момент узгоджуємо з нашими партерами проекти відкриття магазинів, - ділиться менеджер з розвитку франчайзингових клієнтів компанії "Респект-Україна" Максим Невечеря. - А загалом, ми націлені на активний розвиток мережі магазинів "Respect" в обласних центрах і великих містах".

Компанія "Респект-Україна" є представником Російської взуттєвої компанії "Респект" в Українi. Мережа салонів взуття присутня на українському ринку з 2004 року і на сьогодні налічує 37 магазинів, 27 з яких - власні. Різні формати салонів взуття припускають наявність площі в розмірі від 80 до 250 м2. Салон взуття "Respect" повинен розташовуватися в торговельному центрі або на одній з центральних вулиць міста.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано