08.08.2012

Нові франчайзери вуличної кави

"Кофейный бархат" відмовився від розвитку по франчайзингу, тоді як мобільні кав’ярні "Don Pedro" і "Del Centra" шукають франчайзі

Франчайзингова пропозиція від торгової марки "Кофейный бархат надійшла на ринок в 2009 році. Представники прагнули активно розвивати мережу. Однак, на сьогодні компанія відмовилася від співпраці з франчайзі і зупинилася на концепції відкриття власних точок. Інші ж учасники ринку мобільних кав'ярень не відкидають варіант співпраці з потенційними франчайзі. Так, торговельна марка "Del Centra" цього року запропонувала власні формати з продажу кави на вулиці. Як розвивається франчайзингова мережа компанії, поки невідомо. Інша ж мережа мобільних кав'ярень, "Don Pedro", розробила франчайзинговий бізнес-план в 2011 році і відкрила вже 5 франчайзингових точок у Києві. Крім цього, компанія планує через місяць відкрити в столиці ще 10 мобільних кав'ярень.

кав\'ярня в торгову центрі

Для розташування пересувних кав’ярень "Don Pedro" необхідно від 2 до 4 м2

"Ми не зупиняємося на розвитку мережі кав'ярень тільки в Києві. На сьогодні активно ведемо переговори про співпрацю з партнерами у Львові та Одесі, - розповідає власник торгової марки "Don Pedro" Роман Кудрицький. - Якщо ж франчайзингова пропозиція зацікавить франчайзі з СНД, то будемо раді посприяти розширенню мережі і в близькому зарубіжжі".

Під торговою маркою "Don Pedro" розміщуються мобільні кавові станції, які можуть працювати в будь-яких точках міста, де є потенційні покупці. Пересувні кав'ярні займають не дуже багато місця - від 2 до 4 м2. Мобільна кавова станція обладнана мийкою і, при бажанні, холодильною камерою. Несуча конструкція досить універсальна - її можна трансформувати в місце для продажу, наприклад, розливного пива або морозива. Франчайзер також бере всі ризики на себе і готовий протягом 2 років викупити все обладнання назад, якщо його партнер несе збитки.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Нові франчайзери вуличної кави

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank