10.08.2012

Перша ластівка COFFEE LIFE

Хвиля франчайзингових відкриттів розпочалася з Луганська

Всеукраїнська мережа кав'ярень COFFEE LIFE поповнилася першою франчайзинговою точкою. Партнерський заклад 4 серпня урочисто відкрився у Луганську. "Співпраця з луганським франчайзі розпочалася ще в грудні 2011 року. З цього часу ми, разом із партнером, займалися приготуваннями до відкриття, - розповідає спеціаліст з франчайзингу COFFEE LIFE Олександр Ісаков. - Зараз COFFEE LIFE працює над запуском ще однієї франчайзингової точки: у вересні-жовтні очікується відкриття кав'ярні у Кіровограді". Компанія продовжує вести переговори з потенційними франчайзі.

Кав’ярні COFFEE LIFE знаходяться в Дніпропетровську, Києві, Запоріжжі, Харкові та Луганську. Незабаром заклади з’являться й у інших містах країни.

Проте, франчайзинг COFFEE LIFE - це не лише стаціонарні кав'ярні стандартного формату. Компанія тісно співпрацює з мережею АЗС ULTRA, відкриваючи там партнерські точки. Як повідомив Олександр Ісаков, вже найближчим часом на цих автозаправках компанія запустить чотири франчайзингові заклади: дві кав'ярні відкриються в Мукачеві, ще дві - у Житомирі. Зараз мережа кав'ярень COFFEE LIFE на АЗС представлена однією точкою в Києві.

Для того, щоб відкрити франчайзингову точку COFFEE LIFE, необхідно інвестувати в проект близько $ 90 тис. та сплатити паушальний внесок в розмірі $ 25 тис. Як запевняє франчайзер, середній термін окупності бізнесу становить 22 місяці.

На сьогодні під ТМ COFFEE LIFE працює 35 власних та один франчайзинговий заклад. Кав'ярні мережі знаходяться в Дніпропетровську, Києві, Запоріжжі, Харкові та Луганську.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

1

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank