Тіматі шукає франчайзі в Україні

Вівторок
07.08.2012
Перший фірмовий магазин "Black Star" відкриється цієї осені в Києві
 

Компанія "Black Star", відома як продюсерський центр, засновником якої є бізнесмен, музичний продюсер, артист, актор і музикант - Тіматі, восени 2010 року прийняла рішення про запуск фірмової лінії одягу Black Star. На сьогодні в Росії відкрито 26 брендових магазинів, 23 з яких - франчайзингові. Крім того, цього року компанія почала розвиток за схемою франчайзингу і в Україні. Першу колекцію від Тіматі кияни зможуть оцінити в кінці 2012 року.

"Перший офіційний магазин буде знаходитись в торговому центрі "Ocean Plaza", що відкриється вже наприкінці жовтня. Активним розвитком по франчайзингу ми ще не займаємося. Чекаємо, поки стартує фірмовий магазин в Україні. Адже так потенційні партери зможуть на прикладі побачити, куди підуть їхні інвестиції і що вони отримають від співпраці з нами", - розповів партнер торгової марки "Black Star" в Україні Павло Бальберт.

Компанія "Black Star" націлена розвивати мережу магазинів одягу на території всієї України. Представники орієнтуються на міста-мільйонники, де розташовані великі торговельні центри. Площа майбутніх магазинів повинна становити від 25 до 45 м2. Кожне відкриття бутіка підтримується артистами продюсерського центру або самим Тіматі. На сьогоднішній день вже ведуться переговори з потенційними франчайзі в Кривому Розі, Харкові та Дніпропетровську.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано