07.08.2012

Тіматі шукає франчайзі в Україні

Перший фірмовий магазин "Black Star" відкриється цієї осені в Києві

Компанія "Black Star", відома як продюсерський центр, засновником якої є бізнесмен, музичний продюсер, артист, актор і музикант - Тіматі, восени 2010 року прийняла рішення про запуск фірмової лінії одягу Black Star. На сьогодні в Росії відкрито 26 брендових магазинів, 23 з яких - франчайзингові. Крім того, цього року компанія почала розвиток за схемою франчайзингу і в Україні. Першу колекцію від Тіматі кияни зможуть оцінити в кінці 2012 року.

Тіматі червона стрічка

Black Star - це яскравий одяг для молодих і впевнених в собі людей

"Перший офіційний магазин буде знаходитись в торговому центрі "Ocean Plaza", що відкриється вже наприкінці жовтня. Активним розвитком по франчайзингу ми ще не займаємося. Чекаємо, поки стартує фірмовий магазин в Україні. Адже так потенційні партери зможуть на прикладі побачити, куди підуть їхні інвестиції і що вони отримають від співпраці з нами", - розповів партнер торгової марки "Black Star" в Україні Павло Бальберт.

Компанія "Black Star" націлена розвивати мережу магазинів одягу на території всієї України. Представники орієнтуються на міста-мільйонники, де розташовані великі торговельні центри. Площа майбутніх магазинів повинна становити від 25 до 45 м2. Кожне відкриття бутіка підтримується артистами продюсерського центру або самим Тіматі. На сьогоднішній день вже ведуться переговори з потенційними франчайзі в Кривому Розі, Харкові та Дніпропетровську.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Тіматі шукає франчайзі в Україні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank