07.08.2012

Тіматі шукає франчайзі в Україні

Перший фірмовий магазин "Black Star" відкриється цієї осені в Києві

Компанія "Black Star", відома як продюсерський центр, засновником якої є бізнесмен, музичний продюсер, артист, актор і музикант - Тіматі, восени 2010 року прийняла рішення про запуск фірмової лінії одягу Black Star. На сьогодні в Росії відкрито 26 брендових магазинів, 23 з яких - франчайзингові. Крім того, цього року компанія почала розвиток за схемою франчайзингу і в Україні. Першу колекцію від Тіматі кияни зможуть оцінити в кінці 2012 року.

Тіматі червона стрічка

Black Star - це яскравий одяг для молодих і впевнених в собі людей

"Перший офіційний магазин буде знаходитись в торговому центрі "Ocean Plaza", що відкриється вже наприкінці жовтня. Активним розвитком по франчайзингу ми ще не займаємося. Чекаємо, поки стартує фірмовий магазин в Україні. Адже так потенційні партери зможуть на прикладі побачити, куди підуть їхні інвестиції і що вони отримають від співпраці з нами", - розповів партнер торгової марки "Black Star" в Україні Павло Бальберт.

Компанія "Black Star" націлена розвивати мережу магазинів одягу на території всієї України. Представники орієнтуються на міста-мільйонники, де розташовані великі торговельні центри. Площа майбутніх магазинів повинна становити від 25 до 45 м2. Кожне відкриття бутіка підтримується артистами продюсерського центру або самим Тіматі. На сьогоднішній день вже ведуться переговори з потенційними франчайзі в Кривому Розі, Харкові та Дніпропетровську.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank