04.08.2012

New Look буде без франчайзі

Delta Sport не залучатиме партнерів до розвитку монобрендової мережі

В 2010 році відомий британський бренд модного одягу New Look, підписавши угоду про співпрацю з Delta Sport Ukraine, вийшов на український ринок. Тоді компанія запланувала до кінця 2015 року відкрити в Україні 25 магазинів на умовах франчайзингу. На сьогодні під цією маркою працюють 2 торговельні точки в Києві, відкриття ще одної готується у Дніпропетровську. Як стало відомо редакції порталу Franchising.ua, Delta Sport не залучатиме франчайзі до розвитку цього бізнесу.

Одяг New Look розрахований на покупців з достатком середнім і нижче середнього. Основною особливістю цього бренду є те, що колекції в магазинах оновлюються кожні два тижні

"Ми навряд чи зможемо відкрити заплановану кількість магазинів до 2015 року, проте в наших планах - відкриття якомога більшої кількості магазинів, - розповідає бренд-менеджер компанії Delta Sport Ukraine Марина Краснова. - Що стосується франчайзингу, то планів щодо співпраці з партнерами в нас на даний момент немає".

New Look працює з Delta Sport не лише в Україні, але й в Росії. Там, згідно з угодою, компанія зобов'язалася відкрити 96 магазинів загальною площею 70 тис м.кв. до кінця 2015 року.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank