04.08.2012

New Look буде без франчайзі

Delta Sport не залучатиме партнерів до розвитку монобрендової мережі

В 2010 році відомий британський бренд модного одягу New Look, підписавши угоду про співпрацю з Delta Sport Ukraine, вийшов на український ринок. Тоді компанія запланувала до кінця 2015 року відкрити в Україні 25 магазинів на умовах франчайзингу. На сьогодні під цією маркою працюють 2 торговельні точки в Києві, відкриття ще одної готується у Дніпропетровську. Як стало відомо редакції порталу Franchising.ua, Delta Sport не залучатиме франчайзі до розвитку цього бізнесу.

Одяг New Look розрахований на покупців з достатком середнім і нижче середнього. Основною особливістю цього бренду є те, що колекції в магазинах оновлюються кожні два тижні

"Ми навряд чи зможемо відкрити заплановану кількість магазинів до 2015 року, проте в наших планах - відкриття якомога більшої кількості магазинів, - розповідає бренд-менеджер компанії Delta Sport Ukraine Марина Краснова. - Що стосується франчайзингу, то планів щодо співпраці з партнерами в нас на даний момент немає".

New Look працює з Delta Sport не лише в Україні, але й в Росії. Там, згідно з угодою, компанія зобов'язалася відкрити 96 магазинів загальною площею 70 тис м.кв. до кінця 2015 року.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
New Look буде без франчайзі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank