02.08.2012

Франчайзингові готелі: преміум клас чи комфорт?

Елітний готель "Отрада" все ще чекає своїх франчайзі, тоді як бюджетні готелі вітають нових партнерів

У 2008 році готель-бутік "Отрада" представив франчайзингову програму, яка, за словами компанії, дозволяла почати зацікавленим інвесторам ефективну справу в індустрії готельного бізнесу. Франчайзі мережі п'ятизіркових готелів на сьогодні ще не з'явилися. Директор готелю "Отрада" Олександр Буюклі посилається на негативні наслідки кризи в сфері елітного готельного підприємництва.

кімната ліжка

Готель-бутік "Отрада" - вишукане місце в самому серці Одеси

"На жаль та мережа, яка б могла виступити під ім'ям "Готель-бутік "Отрада" в режимі франчайзингу, на сьогоднішній день не реалізована. Криза 2008 року внесла корективи в нашу поведінку і плани на майбутній розвиток. Більшість конкурентів переформатувалися на більш низький сегмент хостелів, або на готелі іншого рівня обслуговування", - поділився Олександр Буюклі.

І справді, на сьогодні, більшість учасників ринку готельного бізнесу розвивають свій бренд в форматах 2 і 3 зіркових готелів. Дана тенденція спостерігається через попит на недорогі та якісні готелі, а також із-за можливості більш простого контролю за якістю наданих послуг франчайзі. Так компанія "Прем'єр Інтернешнл" в Україні зараз реалізовує бюджетний проект під торговою маркою "Компас Готелі". З 1 липня розпочався ребредінг першого учасника мережі - готелю "Ягодин". Наразі на ринку Польщі досить швидко розвивається франчайзинговий готельний бізнес. Одним із найактивніших учасників є компанія, яка відкриває бюджетні формати під торговою маркою "ComfortExpress" (8 франчайзі) та успішно розширює мережу 3 і 4 зіркових готелів "ComfortBiznes".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Франчайзингові готелі: преміум клас чи комфорт?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank