03.08.2012

Харківські двійнята GARCIA

Місцевий франчайзі взявся одразу за два партнерських магазини

В квітні цього року компанія "Мода Трейд Україна", яка займається в Україні розвитком роздрібної мережі магазинів модного одягу під ТМ GARCIA, підписала договір франчайзингу з партнером із Харкова. Франчайзі вирішив відкрити в місті одразу дві партнерські точки. Вже наприкінці липня підприємець розпочав реалізацію свого задуму: в ТЦ "Караван" з'явився перший у місті магазин торговельної марки. На черзі - відкриття ще одного в ТРЦ "Французький бульвар".

Garcia, франчайзинг, франшиза

GARCIA - монобрендовий магазин для чоловіків і жінок від 18 до 45 років, що пропонує модний повсякденний одяг в середньому ціновому сегменті з сильною джинсового лінією.

Відкриття одразу кількох точок починає користуватися популярністю серед партнерів ТМ GARCIA. Як розповів порталу Franchising.ua представник компанії Олександр Скорін, франчайзі з Ужгороду також вирішив не обмежуватися одним магазином та відкрив ще один брендовий бутік ТМ GARCIA в місті Мукачево, що також у Закарпатській області.

Зараз в Україні функціонує вже шість магазинів GARCIA, п'ять з яких - франчайзингові. Партнерські точки знаходяться у Рівному, Запоріжжі, Харкові, Ужгороді та Мукачево. У першу чергу "Мода Трейд Україна" націлена на мільйонники та великі міста країни, однак не виключає інших варіантів і розглядає запуск магазинів у містах з населенням від 200 тис. жителів.

Бренд GARCIA родом з Італії. В даний час магазини GARCIA працюють в Нідерландах, Бельгії, Люксембурзі, Німеччині, Італії, Іспанії, Португалії, Румунії, Греції, Кіпрі, Словаччини, Швейцарії, Болгарії, Польщі, Сінгапурі, Росії та Україні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank