03.08.2012

Харківські двійнята GARCIA

Місцевий франчайзі взявся одразу за два партнерських магазини

В квітні цього року компанія "Мода Трейд Україна", яка займається в Україні розвитком роздрібної мережі магазинів модного одягу під ТМ GARCIA, підписала договір франчайзингу з партнером із Харкова. Франчайзі вирішив відкрити в місті одразу дві партнерські точки. Вже наприкінці липня підприємець розпочав реалізацію свого задуму: в ТЦ "Караван" з'явився перший у місті магазин торговельної марки. На черзі - відкриття ще одного в ТРЦ "Французький бульвар".

Garcia, франчайзинг, франшиза

GARCIA - монобрендовий магазин для чоловіків і жінок від 18 до 45 років, що пропонує модний повсякденний одяг в середньому ціновому сегменті з сильною джинсового лінією.

Відкриття одразу кількох точок починає користуватися популярністю серед партнерів ТМ GARCIA. Як розповів порталу Franchising.ua представник компанії Олександр Скорін, франчайзі з Ужгороду також вирішив не обмежуватися одним магазином та відкрив ще один брендовий бутік ТМ GARCIA в місті Мукачево, що також у Закарпатській області.

Зараз в Україні функціонує вже шість магазинів GARCIA, п'ять з яких - франчайзингові. Партнерські точки знаходяться у Рівному, Запоріжжі, Харкові, Ужгороді та Мукачево. У першу чергу "Мода Трейд Україна" націлена на мільйонники та великі міста країни, однак не виключає інших варіантів і розглядає запуск магазинів у містах з населенням від 200 тис. жителів.

Бренд GARCIA родом з Італії. В даний час магазини GARCIA працюють в Нідерландах, Бельгії, Люксембурзі, Німеччині, Італії, Іспанії, Португалії, Румунії, Греції, Кіпрі, Словаччини, Швейцарії, Болгарії, Польщі, Сінгапурі, Росії та Україні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Харківські двійнята GARCIA

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank