01.08.2012

BurgerCLUB: новинка до ювілею

До свого чотирьохріччя компанія відкрила 30-й в Україні ресторан у незвичайному форматі

В цьому році мережа BurgerCLUB відсвяткувала своє чотирьохріччя. З того часу, як в Полтаві запрацював перший ресторан цієї торговельної марки, компанія зуміла розширити свою мережу до 30 закладів швидкого харчування на території України та вийшла на ринок сусідньої Росії. Тридцятий ресторан відкрився напередодні ювілею у Хмельницьку. Новий заклад знаходиться у двоповерховому приміщенні, де на першому поверсі розташовується ресторан BurgerCLUB, а на другому - кав’ярня CoffeeCLUB. Також компанія оновила меню закладів BurgerCLUB: тепер воно не лише в іншій кольоровій гамі, але й з набагато більшою кількістю позицій в асортименті.

BurgerCLUB

Кав’ярня CoffeeCLUB у хмельницкому закладі мережі займає весь другий поверх.

"У кав’ярні CoffeeCLUB надзвичайно затишний інтер’єр, - стверджує менеджер з розвитку мережі BurgerCLUB Оксана Дендеря.- Тут відвідувачі можуть випити ароматної кави та скуштувати смачні десерти, а головне - довше посидіти та порозмовляти".

Крім розширення мережі в Україні компанія націлена також на динамічний розвиток в Росії. Тому зараз BurgerCLUB займається активною підготовкою до міжнародної російської франчайзингової виставки BUYBRAND. Всього на території РФ працює на сьогодні 8 закладів BurgerCLUB, 6 яких - франчайзингові.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank