30.07.2012

Аква Вера: з чистою водою по франчайзингу

Проект "Варя" - нова пропозиція партнерам у сфері поширення питної води

Компанія "Аква Вера" спеціалізується на реалізації води за допомогою системами очистки "Золота Формула", використовуючи спеціальні автомати - "Варя". Суть полягає в локальному, безперебійному водопостачанні житлових будинків і адміністративних будівель чистою питною водою в повсякденних умовах. На сьогодні проект "Варя" працює на умовах франчайзингу і налічує 10 франчайзі в Україні, 6 з яких знаходяться в Києві.

дошка фільтр

Автомати "Варя" - це професійне обладнання підготовки води для кінцевого споживання

"Наш "Проект "Варя" специфічний тим, що він спокійно працює автономно на будь-якій території і має довгостроковий термін гарантії. Це, можна так сказати, вже готовий франчайзинговий бізнес. Нашому партнеру залишається тільки стежити за системою очищення води і вчасно міняти картриджі", - розповів директор компанії Віталій Терехов. - "У наші плани входить розвиток по франчайзингу на території всієї України та розширення мережі як регіонально, так і у напрямі збільшення кількості місць розповсюдження".

Для партнерства франчайзі необхідно вибрати "правильний будинок" - він повинен бути в експлуатації не більше 10 років і мати не менше 100 квартир, а також домовитися з ЖЕК-ом і вибрати необхідну площу - близько 1-2 м2. Джерела розливу чистої води встановлюються в під'їздах житлових будинків або на вулиці у дворі і підключаються до основного фільтруючого модулю. Сума інвестицій складає 9999 грн, куди входить вартість спеціалізованого автомата по очищенню води і його установка. Такий бізнес в середньому окупається за 6-8 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

2

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank