Kira Plastinina входить в невеликі міста

П'ятниця
27.07.2012
Партнери в Мукачеві, Ужгороді та Івано-Франківську - не останні регіональні франчайзі магазинів одягу Kira Plastinina
 

На сьогодні мережа магазинів одягу Kira Plastinina налічує 30 магазинів, з яких 9 - франчайзингових. Компанія розробила більш лояльні умови співпраці з партнерами в регіонах і націлилася охопити невеликі міста по всій Україні. Цієї весни франчайзингові ряди торгової марки Kira Plastinina поповнили міста Мукачево, Ужгород та Сімферопль. Через місяць планується відкриття магазину невеликого формату в Івано-Франківську.

"Ми достатньо гнучкі у співпраці з регіональними партнерами. Для досягнення ефективної роботи франчайзингового проекту необхідно, перш за все, правильно визначити потенціал майбутнього магазину. У невеликих містах ми використовуємо новий концепт - light (площа магазина близько 50-60 м2), спрямований на оптимізацію витрат, яка досягається завдяки зменшенню витрат на м2". - розповіла директор по франчайзингу компанії "Кіра Пластініна Україна" Ольга Ганжа.

До кінця року компанія планує відкрити 3 власних магазини в Києві та 2 франчайзингових в регіонах. Мережа Kira Plastinina розвивається не тільки в Росії та Україні, а й у таких країнах, як Білорусь, Азербайджан, Вірменія, Казахстан і Молдова. На даний момент відкрито вже 178 магазинів по всьому світу.

Площа фірмового магазину Kira Plastinina може складати від 80 до 250 м2, в залежності від величини міста і потенційного обороту в ньому. Для магазину "під ключ", c площею 80 м2, необхідно близько $50 000 початкових інвестицій. Середній термін окупності інвестицій становить півтора року.