27.07.2012

Kira Plastinina входить в невеликі міста

Партнери в Мукачеві, Ужгороді та Івано-Франківську - не останні регіональні франчайзі магазинів одягу Kira Plastinina

На сьогодні мережа магазинів одягу Kira Plastinina налічує 30 магазинів, з яких 9 - франчайзингових. Компанія розробила більш лояльні умови співпраці з партнерами в регіонах і націлилася охопити невеликі міста по всій Україні. Цієї весни франчайзингові ряди торгової марки Kira Plastinina поповнили міста Мукачево, Ужгород та Сімферопль. Через місяць планується відкриття магазину невеликого формату в Івано-Франківську.

магазин одягу всередині

Перша студія стилю Kira Plastinina в Україні відкрила свої двері для покупців на початку серпня 2007 року

"Ми достатньо гнучкі у співпраці з регіональними партнерами. Для досягнення ефективної роботи франчайзингового проекту необхідно, перш за все, правильно визначити потенціал майбутнього магазину. У невеликих містах ми використовуємо новий концепт - light (площа магазина близько 50-60 м2), спрямований на оптимізацію витрат, яка досягається завдяки зменшенню витрат на м2". - розповіла директор по франчайзингу компанії "Кіра Пластініна Україна" Ольга Ганжа.

До кінця року компанія планує відкрити 3 власних магазини в Києві та 2 франчайзингових в регіонах. Мережа Kira Plastinina розвивається не тільки в Росії та Україні, а й у таких країнах, як Білорусь, Азербайджан, Вірменія, Казахстан і Молдова. На даний момент відкрито вже 178 магазинів по всьому світу.

Площа фірмового магазину Kira Plastinina може складати від 80 до 250 м2, в залежності від величини міста і потенційного обороту в ньому. Для магазину "під ключ", c площею 80 м2, необхідно близько $50 000 початкових інвестицій. Середній термін окупності інвестицій становить півтора року.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Kira Plastinina входить в невеликі міста

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank