Kira Plastinina входить в невеликі міста

П'ятниця
27.07.2012
Партнери в Мукачеві, Ужгороді та Івано-Франківську - не останні регіональні франчайзі магазинів одягу Kira Plastinina
 

На сьогодні мережа магазинів одягу Kira Plastinina налічує 30 магазинів, з яких 9 - франчайзингових. Компанія розробила більш лояльні умови співпраці з партнерами в регіонах і націлилася охопити невеликі міста по всій Україні. Цієї весни франчайзингові ряди торгової марки Kira Plastinina поповнили міста Мукачево, Ужгород та Сімферопль. Через місяць планується відкриття магазину невеликого формату в Івано-Франківську.

"Ми достатньо гнучкі у співпраці з регіональними партнерами. Для досягнення ефективної роботи франчайзингового проекту необхідно, перш за все, правильно визначити потенціал майбутнього магазину. У невеликих містах ми використовуємо новий концепт - light (площа магазина близько 50-60 м2), спрямований на оптимізацію витрат, яка досягається завдяки зменшенню витрат на м2". - розповіла директор по франчайзингу компанії "Кіра Пластініна Україна" Ольга Ганжа.

До кінця року компанія планує відкрити 3 власних магазини в Києві та 2 франчайзингових в регіонах. Мережа Kira Plastinina розвивається не тільки в Росії та Україні, а й у таких країнах, як Білорусь, Азербайджан, Вірменія, Казахстан і Молдова. На даний момент відкрито вже 178 магазинів по всьому світу.

Площа фірмового магазину Kira Plastinina може складати від 80 до 250 м2, в залежності від величини міста і потенційного обороту в ньому. Для магазину "під ключ", c площею 80 м2, необхідно близько $50 000 початкових інвестицій. Середній термін окупності інвестицій становить півтора року.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується