26.07.2012

Клініки Заблоцького на будь-який смак

Клініки дитячої стоматології та стоматологічний кабінет "Dental SPA" - новоспечені бізнес-коцепції від професора Заблоцького

Торгова марка "Клініка Заблоцького" не зупиняється на досягнутому і сьогодні пропонує своїм майбутнім партнерам співпрацю в нових франчайзингових форматах - Центр дитячої стоматології та проект "Dental SPA" - кабінет по догляду за порожниною рота дорослих і дітей, який розміщується в СПА центрах переважно на курортах.

"Клініка Заблоцького" - це діюча модель стоматологічного бізнесу, повністю підготовлена ​​до передачі партнерам на умовах франчайзингу

"На даному етапі в наші плани входить розвиток дитячих клінік в регіонах та інших країнах, як окремої франшизи. Ми вже підписали договір про відкриття комплексної клініки в Москві, де зможуть лікуватися як дорослі, так і діти. Проект "Dental SPA" - це невеликий стоматологічний кабінет по догляду за порожниною рота з площею приміщення близько 30 м2", - розповідає Ярослав Заблоцький - керівник авторської клініки, доктор медичних наук, професор, практикуючий лікар. - "Отже, у кожного франчайзі є можливість вибрати для окремого регіону і країни той формат, який буде найбільш цікавим і ефективним. Також не потрібно забувати, що на вибір формату майбутньої клініки буде впливати і компетенція самого лікаря-партнера, який має вже власне ім'я".

Компанія розширюється і нараховує вже три власні клініки в Києві та Львові, а також одну франчайзингову - в Одесі. В Україні почав роботу і перший франчайзинговий стоматологічний кабінет "Dental SPA". Крім того, компанія невдовзі з'явиться на міжнародній арені - уже підписані договори з партнерами в таких країнах, як Великобританія, Росія, Грузія та Болгарія.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank