26.07.2012

Клініки Заблоцького на будь-який смак

Клініки дитячої стоматології та стоматологічний кабінет "Dental SPA" - новоспечені бізнес-коцепції від професора Заблоцького

Торгова марка "Клініка Заблоцького" не зупиняється на досягнутому і сьогодні пропонує своїм майбутнім партнерам співпрацю в нових франчайзингових форматах - Центр дитячої стоматології та проект "Dental SPA" - кабінет по догляду за порожниною рота дорослих і дітей, який розміщується в СПА центрах переважно на курортах.

"Клініка Заблоцького" - це діюча модель стоматологічного бізнесу, повністю підготовлена ​​до передачі партнерам на умовах франчайзингу

"На даному етапі в наші плани входить розвиток дитячих клінік в регіонах та інших країнах, як окремої франшизи. Ми вже підписали договір про відкриття комплексної клініки в Москві, де зможуть лікуватися як дорослі, так і діти. Проект "Dental SPA" - це невеликий стоматологічний кабінет по догляду за порожниною рота з площею приміщення близько 30 м2", - розповідає Ярослав Заблоцький - керівник авторської клініки, доктор медичних наук, професор, практикуючий лікар. - "Отже, у кожного франчайзі є можливість вибрати для окремого регіону і країни той формат, який буде найбільш цікавим і ефективним. Також не потрібно забувати, що на вибір формату майбутньої клініки буде впливати і компетенція самого лікаря-партнера, який має вже власне ім'я".

Компанія розширюється і нараховує вже три власні клініки в Києві та Львові, а також одну франчайзингову - в Одесі. В Україні почав роботу і перший франчайзинговий стоматологічний кабінет "Dental SPA". Крім того, компанія невдовзі з'явиться на міжнародній арені - уже підписані договори з партнерами в таких країнах, як Великобританія, Росія, Грузія та Болгарія.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Клініки Заблоцького на будь-який смак

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank